Gemeente Utrecht. De Burgemeester van Utrecht roept sollicitanten op voor het geven van 6 lesuren per week onderricht in de Italiaansche taal aan leerlingen van het gymnasiaal- en middelbaar onderwijs. De benoeming zal geschieden aan de middelbare handelsdagschool aan de Mgr. Van de Weteringstraat. De lessen worden gegeven op Dinsdag, Woensdag en Donderdag van 14—15.40 uur. Brieven vóór 27 September 1942 a. d. Burgemeester voornoemd. Inlichtingen verstrekt de directeur der genoemde school.

Gemeente ’s-Gravenhage. Aan de Zeevaartschool te Sche-Veningen moet, met ingang van 1 Januari 1943, worden benoemd: Een tijdelijk Leeraar in de Lichamelijke Oefening. Vermoedelijk aantal lesuren per week: 8. Bezoldiging volgens het Salarisbesluit N.O. 1935 (K.B. 28 Augustus 1935, Stbl. No. 518). Voor inlichtingen kan men zich tot den Directeur wenden. Op zegel gestelde verzoekschriften met de bij de wet vereischte stukken (bewijs/bewijzen van zedelijk gedrag over de laatste 2 jaren en gewaarmerkte afschriften van de akten van bekwaamheid), vóór 22 September 1942 inzenden aan den Burgemeester.

De Burgemeester van Hilversum roept sollicitanten op naar de betrekking van Leeraar in de Han delsweten schappen aan da handelsavondschool. Inlichtingen omtrent het aantal te geven lesuren en de bezoldiging zijn ter secretarie (afd. algemeene zaken) te bekomen. Stukken vóór 20 September a.s. aan den Burgemeester ten raadhuize. Persoonlijke kennismaking slechts na voorafgaande uitnoodiging.

Herhaalde Oproeping. De Burgemeester van Moerkapelle roept sollicitanten op naar de betrekking van: Onderwijzeres aan de openbare lagere school te Moerkapelle. Akten j en k vereischt. Stukken inzenden vóór 18 September 1942 aan den Burgemeester van Moerkapelle te Benthuizen.

De Burgemeester van Aalsmeer roept sollicitanten op naar de vacante betrekking van Leeraar Nederlandsche Taal, aan de gemeentelijke middelbare handelsavondschool te Aalsmeer, voor 7 lesuren per week. Sollicitatiestukken in te zenden vóór 20 September a.s. aan den Burgemeester.

De Burgemeester van Ede roept sollicitanten op voor de betrekking van Onderwijzeres aan de o. 1. school te Geldersch-Veenendaal, in het bezit van akte k en in staat om zang- en gymnastiekonderwijs te geven. Indiensttreding 1 Febr. 1943. Stukken aan den Burgemeester vóór 1 October 1942. Geen bezoek dan na oproeping.

Gemeente Delft. Aan de H.B.S. wordt gevraagd: tijdelijk Leeraar in het Nederlandsch Het aantal te geven lesuren in den cursus 1942/'43 bedraagt 14. Sollicitatiestukken in te zenden vóór 1 October bij den Burgemeester van Delft.

Gemeente Alkmaar. (Ie klasse). Onderwijzers en onderwijzeressen, die tot 1 Januari 1943 in aanmerking wenschen te komen voor een benoeming bij het Openbaar Lager Onderwijs in deze gemeente, gelieven hun (haar) sollicitatiestukken (adres op zegel) in te zenden aan de Personeel Centrale, Stadhuis, vóór 27 September 1942. Bezit akte j vereischt. Getuigschrift(en) van zedelijk gedrag voorshands niet noodig.

Gemeente Amersfoort. (Ie klasse). Aan de openbare school voor g. 1.0. no. 14 (Hoofd de Heer A. Elzinga) wordt gevraagd een Onderwijzer. Bezit van hoofdakte strekt tot aanbeveling. Inzending van stukken binnen een week na het verschijnen van dit blad aan het Hoofd van de Pesoneels-centrale ten stadhuize. Geen persoonlijk bezoek dan na oproeping.

Aan de U.L.0.-school te Den Burg (Texel), 2e klas gemeente, wordt gevraagd een Vierde Leerkracht, bezit hoofdakte vereischt, bezit van bij-akten strekt tot aanbeveling. Sollicitatiestukken vóór 1 October a.s. aan den Burgemeester van Texel.

De Burgemeester van Barsingeihorn roept sollicitanten op naar de betrekking van Onderwijzeres aan de openbare lagere school. Akten j en k vereischt. Inzending der stukken aan den Burgemeester vóór 21 Sept. 1942.