GEMEENTE. SCHOOL AARD DER VACATURE. ADRES EN TIJDSTIP SOLLICITATIES. Goirle: R.K. school, zie verder onder Boxtel, ' Gouda: R.K. u.1.0-school. onderwijzer; per 1 Januari 1943, aan den secretaris v. d. R.K. Oprichting v. Liefdadigheid, Mr. J. L. J. A. van Mechelen. Markt 81, Gouda. Gouda; School voor b.1.0., onderwijzeres. aan den burgemeester; vóór 15 October. R.K. lagere jongensschool. onderwijzer. aan het hoofd, Trompetterstraat 1, Grave. 's-Giavenhage; Sweelinckschooi, onderwijzeres. aan de directrice, Sweelinckstraat 24, ’ 's-Gravenhage. 's-Gravenhage: Eerste Nederlandsche Montesleidster. aan het hoofd, Drs. J. C. Rinner Jr., Ananassorischool. straat 84, 's-Gravenhage; uiterlijk 7 October. 's-Gravenhage: R.K. Jongensschool de Thereonderwijzer handenarbeid; voor direct. aan het bestuur, Haanplein 22, 's-Gravensia-school. hage. Gioenlo: R.K. Meisjesschool, vr. hoofd. aan den Z.E. Heer Deken. Groesbeek: R.K. lagere jongensschool. onderwijzer. aan het hoofd H. J. Tervoort, Molenweg 7, Groesbeek; vóór 10 October. Groningen; School V. b.1.0.. onderwijzeres. aan de afd. Onderwijs, gemeente-secre onderwijzeres nuttige handwerken. tarie; vóór 15 October. Haarlem; Openbare School v. g. 1.0.. hoofd. aan den burgemeester; vóór 10 October. Haarlem; St. Antoniusschool, onderwijzer lich. oef. M. 0., aan het hoofd, C. Willeman, Zoetestraat 12 rood, Haarlem. Haarlem; St Franciscusschool, onderwijzer; ll November, onder letter V aan de Overste v.h. St. Lu ciagesticht, Haarlem. Haarlem; R.K. Meisjesschool v. u. 1.0.. tijd. onderwijzeres; zoo sp. mogelijk. aan het bestuur, p.a. Koningstraat 20, tijd. leerares teekenen, tijd leerares wiskunde. Haarlem. Harderwijk; Openb. school v. u. 1.0.. onderwijzer. aan den burgemeester; vóór 12 October. Hazers wonde; R.K. scliool. vrouwelijk hoofd (rel. vac.). Heemstede; R.K. Jongensschool, boventallige onderwijzer. aan het Moederhuis, Moerdijk; vóór 12 Oct. onderwijzer handelskennis. aan het hood der Jacobaschool, Bronstee- Heemstede; Chr. school v. epileptici „Meer en Bosch", tijdelijk hoofd. weg 12, Heemstede; vóór 20 October. aan het bestuur.’ Heerlen; R.K. u.1.0.-school vpor jongens, onderwijzer. aan het bestuur der parochiale schoolver eeniging, Klompstraat 23, Heerlen; vóór 10 October. Heerlen; R.K. Meisjesschool onderwijzeres. Idem. aan de Prov. Overste der Zrs. Francisca- Heerlerbaan; R.K. Meisjesschool onderwijzeres. (zie ook Roggel), nessen. Stationsstraat 181, Heythuysen; vóór ‘l5 October. Heesch; R.K. Jongensschool, tijd. onderwijzer, per 1 Januari 1943, aan den Br. directeur, Ryksweg 172, Heesch bij Oss. Heeze; R.K. Jongensschool, onderwijzer. aan Deken C. W.-J. de Bruijn, Heeze; vóór 10 October. Helvoirt; R.K. Jongensschool, onderwijzer. aan den voorzitter van het schoolbestuu.; vóór 15 October. Hengelo (O.); Openb. school v. b.1.0. onderwijzer(es). aan den wnd. burgemeester; vóór 14 Oct. 's-Hertogenbosch: r Departementale Nutsschool, onderwijzer. aan het hood, L. W. Beekman, Ophoviuslaan 78, 's-Hertogenbosch. 's-Hertogenbosch; R.K. Meisjesschool, onderwijzeres. aan het schoolbestuur, Vughterstraat 93, 's-Hertogenbosch. 's-Hertogenbosch; School V. St. Jan-Stichting, onderwijzeres. aan het bestuur. Achter de Tolbiug 7, 's-Hertogenbosch; vóór 10 October. Honselersdijk; School m. d. Bijbel, onderwijzeres. aan den secretaris v. h. bestuur, F. van de Lugt, Middelbroekweg 34, Honselersdijk; uiterlijk 8 October. Hootddorp; R.K. Meisjesschool, onderwijzeres; per 1 Januari 1943, aan pastoor W. v. d. Berg. Hoogezand; Openbare lagere hootdschool. aan den wnd. burgemeester; vóór 8 Oct. Hoogwoud; R.K. Jongens- en meisjesschool. hoofd. aan het bestuur der bijzondere school, D 5, Hoogwoud; vóór 8 October. Hoorn; R.K. school V. u. 1.0.. onderwijzeres. aan den secretaris, E. J. M. Stumpel, Draaf singel 58, Hoorn; vóór 8 October. Kerkrade; Openb. lagere scholen. tijd. onderwijzeres nutt. handw.. aan den burgemeester; vóór 10 October. Kloosterburen; C'.l.s. te Hornhuizen, onderwijzeres. aan den burgemeester van Kloosterburen; vóór 14 October. Leeuwarden; School V. d. Leeuwarder onderwijzer. aan het hoofd, F. Heuvel, Meezenstraat 1, Schoolverg., Leeuwarden; vóór 14 October. Leeuwarden; Gemeenteschool-no. 12, onderwijzer. aan de afd. Onderwijs, stadhuis; vóór 15 October. Leeuwarden; Gemeenteschool no. 13 b, , onderwijzeres. Leeuwarderadeel; 0.1.5. te Huizum, onderwijzer v. bijstand. aan den vóór 10 October. Lewedorp (Z.); R.K. school. tijd. onderwijzer. aan het hoofd; vóór o October. Lienden; Openb. lagere school. onderwijzer. aan den burgemeester; vóór 8 October. Lieshout; Mariaschool, ondervr. nutt. handw.. aan de Overste v. h. Liefdegesticht, Ren straat A 10, Lieshout. Liessel; R.K. Jongensschool, , onderwijzer. 1 aan pastoor W. Dekkers te Liesel (Deurne); vóór 15 October.