GEMEENTE SCHOOL AARD DER VACATURES. ADRES EN TIJDSTIP SOLLICITATIES. Lisse: \ " R.K. Meisjesschool, St. Agatha, Openbare lagere school, R.K. u.1.0.-school voor jongens tijd. onderwijzeres, * aan het hoofd, Mej. M. van Heiningen, Lisse: Lutterade: 1 onderwijzeres, , onderwijzer. Heereweg 258, Lisse. aan den burgemeester; vóór 15 October. aan pastoor J. van Eys, Lutterade; vóór Maasbree: Maastriclrt: 0.1.5. te Baarlo, onderwijzer. 7 October. aan den burgemeester; vóór 15 October onderwijzer lich. opv.; voor direct, aan het bestuur, Bosscherweg 163, Maas- Maastricht: R.K. jongensschool. onderwijzer Duitsch, * tricht. aan den Broeder Overste, Brusselsche- Margraten: Markelo: R.K. jongensschool, 0.1.5. te Elsenerbroek, tijd. onderwijzer; voor direct, onderwijzeres. straat 38, Maastricht, aan het bestuur. Margraten (L.). aan den burgemeester; vóór 13 October, Marum: Medemblik: Meer veldhoven: Michielsgestel St. Openb. sch. v. g. 1.0., R.K. school, R.K. Jongensschool, R.K. school. onderwijzer, zie verder onder Boxtel, onderwijzer, zie verder onder Boxtel, aan den burgemeester; vóór 11 October. aan den Z.E. Heer Deken; vóór 15 Oct. Mill: R.K. u.1.0.-school. onderwijzer lich. oei. M.Ó., aan het hoofd, Stationstraat, Mill; zoo Nederasselt: R.K. meisjesschool. onderwijzeres nutt. handwerken, onderwijzeres. spoedig mogelijk. aan het schoolbestuur, Vughterstraat 93, Nieuwe Tonge: Nigtevegt: Openbare lagere school, Openbare lagere school. onderwijzer, hoofd. aan den burgemeester; vóór 11 October. aan den burgemeester van Nigtevegt te Nistelrode: R.K. Meisjesschool, onderwijzeres. Vreeland; vóór 22 October. aan de Zrs. Franciscanessen, Nieuwstraat Nijmegen: Nijmegen: Openbare school v. g. 1.0., Neutr. bijz. lagere school. hoofd, onderwijzer. 8, Veghel; vóór ® October. aan den burgemeester; vóór 10 October. aan het hoofd. Joh. Span, Posfweg 28, Nijmegen: Nijmegen: R.K. Meisjesscholen, R.K. u.1.0.-school. onderwijzeres, leera(a)r(es) lich. oef., leerkracht met hoofdacte en acte handels-Nijmegen; zoo spoedig mogelijk. aan het bestuur Dobbelmannweg 1, Nijmegen; vóór 10 October. aan het bestuur, Vughterstraat 93, 's-Her- Oedenrode St.: Oldebroek: St. Antoniusschool te Nijnsel, Openbare lagere school, Openb. lagere school te Wezep, kennis, onderwijzer, tijd. leerkracht voor de vakken h en j, onderwijzeres. togenbosch. aan pastoor P. J. v. d. Wee, Nijnsel. aan den burgemeester; vóór 10 October. aan den burgemeester; vóór 15 October. Oldenzaal: R.K. meisjesschool. onderwijzeres. aan Deken I, H. van den Berg, Spoorstraat Oldenzaal: Oldenzaal: St. Radboudschool u. 1.0., R.K. Meisjesscholen, tijd. onderwijzer(es); joo sp. mogelijk, hoofd (rel. vac.). 4, Oldenzaal; vóór 15 October. aan het bestuur. aan de Prov. Overste''der Zrs. Francisca- Ommen: Qualferschool Eerde, onderwijzeres (rel. vac.), onderwijzeres, onderwijzeres, leeraar 1.0. onderwijzer(es); nessen. Stationsstraat 181, Heythuysen; vóór 15 October. aan de directie; vóór 15 October. Onstwedde: Openb. u.1.0.-school, Musselkanaal. onderwijzeres nutt. handwerken. aan den burgemeester van O. te Stads- Ooltgensplaat: Ooltgensplaat: Ooststellingwerf: Openbare lagere sjdiobl, Chr. nat. school, Openb. school te Haulerwijkboven. onderwijzer, tijd. onderwijzer(es); zoo spoedig mogelijk, onderwijzeres. kanaal; vóór 7 October. aan den burgemeester; vóór 8 October. aan het'hoofd. Joh. de Weerd. aan den burgemeester te Oosterwolde; Ooststellingwerf: Openb. school te Donkerbroek, onderwijzeres. vóór 9 October. Opsterland: Oss: Oss: 0.1.5. te Duurswold, R.K. school, R.K. school. onderwijzer, zie verder onder Boxtel, aan den burgemeester v. O. te Beefsterzwaag; vóór 10 October. aan het bestuur der scholen, Choorstraat Oss: R.K. m.u.1.0.-school, R.K. u.1.0.-school voor meisjes. onderwijzer, onderwijzeres, 7, 's-Hertogenbosch; vóór 8 October. Oudenbosch: aan het hoofd, Koornstraat 14, Oss. aan het bestuur, KerkstraarA 368, Ouden- Piershil: Poeldijk: Ravenstein: Openbare lagere school, Chr. school, I.K. Meisjesschool, onderwijzer, hoofd; per 1 April 1943, onderwijzeres. bosch; vóór 15 October. aan jlen burgemeester; vóór 15 October. aan den voorzitter, Jac. de Zeeuw, aan het schoolbestuur, Vughterstraat 93, Reuver: 3t. Lambertusschool, onderwijzer. 's-Hertogenbosch. aan pastoor N. Viegen, Reuver; vóór 15 Rheden: School V. b.1.0. te Dieren, onderwijzer. October. aan den burgemeester te De Steeg; vóór Rhenen: Roden: Roggel:^ D.l.s. te Achterberg, C.l.s. te Nieuw-Roden, R.K. meisjesschool. lioofd, onderwijzeres, onderwijzeres. 15 October. aan d.en vóór 7 October. aan den burgemeester; vóór 8 October. aan de Prov. Overste der Zrs. Francisca (zie ook Heerlerbaan), nessen, Stationsstract 181, Heythuysen; Roosteren: I I.K. meisjesschool. onderwijzeres. vóór 15 October. lan pastoor J. Riga, Roosteren; vóór 10 Rotterdam: I I.K. school te IJsselmonde, onderwijzer. October. aan den secretaris, v. Brienenoordstraat Rozenburg: C Sappemeer: Dpenb. lagere school, Dpenbare lagere hoofdschool, ! loofd, •( loofd. 28, IJsselmonde; vóór 16 October. lan den burgemeester; vóór 10 October. lan den burgemeester; vóór 10 October.