PLAATS SCHOOL AARD DER VACATURE ADRES EN TIJDSTIP SOLLICITATIES Breda; R.K. Huishoud- en Industrieschool, R.K. leerares Na, aan het bestuur, Nieuwstiaat 22, Breda; vóór 8 November. Breda: Gemeentelijke avondschool V. amb.lieden. leeraar vakteekenen en vaktheorie aan kleermakers. aan den directeur. Van Coothplein 39, Breda. Brielle; Vakschool voor meisjes. leerares K. en 0., aan de directrice, Mej. C. A. A. Janssen, Langestraat, Brielle; vóór 10 November. Deventer: Nijverheidsavondschool, leeraar theorie v. smeden, metaalbew.. aan den burgemeester, vóór 10 November. Dokkum: Prot. Chr. ambachtsschool. leeraar schilderen. aan den secretaris, C. Mulder, Dijk D 64, Dokkum; zeer spoedig. Eindhoven; Gemeente teekenschool. tijdelijk leeraar vakteekenen aan timmerlieden. aan den burgemeester; vóór 15 November. Eindhoven: Gem. teekenschool en u.1.n.0.- cursus, directeur. aan den burgemeester; vóór 15 November. Enschede: Ambachtsavondschool, leeraar handteekenen. aan den directeur, Boddenkampsingel 80, Enschede; vóór 15 Nov. Enschede: Ambachtsavondschool, leeraar vakt. aan metaalbew.. aan den directeur, Boddenkampsingel 80, Enschede; vóór 10 Nov. Enschede: Enschedesche Huishoudschool, leerares met acte Ns of fraaie handwerken. aan de wnd. directrice, Mej. G. Algra, Mr. P. J. Troelstrastraat 9, Enschede) vóór 12 November. Gennep: Teekenschool ~Gennep", leeraar vakt. a. houtbew., leeraad vakt. a. schilders, technisch schetsen. aan het bestuur. 's-Gravenhage: Ambachtsschool, directeur. aan den secretaris der Ver. ~de Ambachtsschool te s-Gravenhage", Riouwstraat 164, 's-Gr.; vóór 15 November. 's-Gravenhage: Huishoudschool ~Licht, Liefde, Leven", leerares teekenen N XI, aan de directrice, Vinkensteynstraat 141, 's-Gravenhage; vóór 8 November. 's-Gravenhage: Academie v. Beeldende Kunsten en M.T.S.v. Bouwkunde, leeraar boetseeren, leeraar teekenen a. 11. boetseerafdeeling, tijd. leeraar meubelconstr., binnenhuisk.. aan den wnd. directeur, Prinsessegracht 4, 's-Gravenhage; vóór 12 November. Goes: Ambachtsschool, leeraar mechanische metaalbewerking. aan den secretaris v. h. bestuur, Mr. H. B. Bouwman, Zonnebloemstraat 25, Goes; vóór 10 November. Haarlem: Avondteekenschool, leeraar bouwkundig teekenen, burgert, bouwkunde, materialenkennis. aan den bewindvoerder, stadhuis. Haarlem: R.K. Industrie- en Huishoudschool, leerares N XI, bij voorkeur R.K., aan het secretariaat, Heussenstraat 106, Haarlem; vóór 15 November. Helder, Den: Ambachtsschool, leeraar motorrijtuig-, rijwielherstellen. aan het secretariaat, Dijkstraat 66, Den Helder; vóór 7 November. Hengelo (O.): C. T. Storkschool, leeraar lich. oefening. aan de secretaresse van het bestuur. Mevr. J. A. J. Wiggers-Burgers, Prof. Lorentzstraat 17, Hengelo; vóór 15 November. Katwijk aan Zee: Ambachtsteekenschool, leeraar bouwkundig teekenen, leeraar handteekenen. aan den directeur, J. Volbeda, Annastraat 36, K. a. Z.; z. sp. m. Leeuwarden: Machinistenschool, leeraar natuurk., mechanica, electriciteitsleer; spoedige indiensttreding. aan den directeur der M.T.S., Molenstraat 6, Leeuwarden. Naaldwijk; Vakschool voor meisjes. leerares algemeen vormend onderwijs. aan Mevr. J. C. Verhoeff-van Poelje, Dijkweg 25, Naaldwijk; tot 6 Nov. Nijmegen: R.K. Huishoud- en Vakschool „St. Agnes", leerares N XX, aan het bestuur, St. Stephanusstraat 88, Nijmegen; zoo spoedig mogelijk. Nijmegen: R.K. Huishoud- en Vakschool „St. Agnes", R.K. leerares a.v.0., leerares N XX; voor direct. aan het bestuur, St. Stephanusstraat 88, Nijmegen. Oedenrode, St.: Avond Nijverheidsschool, leeraar wiskunde en Nederlandsch; voor direct. aan B. de Beer, A 426, St. Oedenrode. Oldeberkoop; Landbouwhuishoudschool, leerares NXIX; tegen 1 December, aan de secretaresse van het bestuur, Mej. H. Brouwer, Oldeberkoop (Fr.).