PLAATS SCHOOL AARD DER VACATURES ADRES EN TIJDSTIP SOLLICITATIES Purmerend: Stadsteekenschool, leeraar vakteekenen a. metaalbewerkers en automonteurs. aan den directeur. Stationsstraat 29, Purmerend; vóór 8 November. Roermond: R.K. Huishoud- en Industrieschool ~St. Agnes", leerares NVII; voor direct. aan het bestuur, Kloosterwandstraat 22, Roermond. Roermond; Ambachtsschool, leeraar machinaal bankwerken. aan den secretaris der Ver. Amb.- onderwijs voor Roermond en omstr., Aug. Raijmann Christoffelstraat 6, Roermond; vóór 14 November. Rotterdam: Academie v. Beeldende Kunleeraar meubelteekenen; aan den directeur, Henegouwer sten en Technische Wetenzoo spoedig mogelijk. plein 16, Rotterdam. schappen, aan den directeur, vóór 15 November. Sittard: Ambachtsschool, (avondschool), leeraar practijk timmeren, vakteekenen bouwkunde. Sneek: Huishoudschool, leerares K. en Ö., aan het bestuur, Bothniakade 7, Sneek; vóór 8 November. Sneek: Avondnijverheidsschool, leeraar auto-, rijwieltechnieki zoo spoedig mogelijk. aan het bestuur. Utrecht: Ned. inst. v. opl. v. leerkr. bij leerkracht natuur- en wisaan den secretaris, H. Duijvewaardt, het n.0., kunde. Merwedekade 128, Utrecht; vóór 4 November. Veendam: Landbouwhuishoudschool, leeraar staatshuishoudkunde, leeraar plantkunde, bemestingsleer enz.. aan den secretaris v. d. Veenkolonialen Boerenbond, Landbouwhuis, Veendam; vóór 6 November. Velsen: Nijverheidsavondschool, leeraar natuur- en werkaan den directeur, Briniostraat 12, tuigk.. IJmuiden Oost. Wassenaar: Nijverheidsschool voor meisjes, leerares Na, aan de secretaresse v. h. bestuur, Mej. M. H. G. van Griethuijsen, Persijnlaan 2, Wassenaar; vóór 6 November. Workum: Avondvakteekenschool, leeraar vakteekenen v. timmeren en smeden. aan den secretaris, Corn. Gielstra, Stationsweg, Workum; vóór 10 Nov. Zutphen: Nijverheidsavondschool, tijdelijk leeraar vaktheorie. aan den burgemeester; boekbinden, leeraar vakteekenen, vakuiterlijk 15 November. theorie rijwielherstellen, L. O. onderwijzeres. Achtkarspelen: O. 1. s. te Gerkesklooster, aan den burgemeester van A. te Buitenpost; vóór 10 November. Alkmaar: St. Willibrordusschool, onderwijzer. aan den secretaris der Ver. „St. Jo seph ' V. d. R.K. Jongensscholen te Alkmaar, Mr. C. Smal, Kennemerpark 7, Alkmaar; vóór 10 Nov. Amersfoort: R.K. Meisjesscholen, onderwijzeres. aan de Zrs. v. O. L. Vrouwe, Zuid tijdelijk onderwijzeres; per 1-1-1943, singel 38, Amersfoort. Amsterdam; Sch. V. St. Vincentius Ver., onderwijzer. aan het bestuur. Kloveniersburgwal 95, Amsterdam C.; vóór 10 November. Amsterdam: ~PeetersschooT', kweekeling(e) met acte; aan de directrice, Richard Holstraat 8, Sch.verg. v. R.K. kinderen. zoo spoedig mogelijk. Amsterdam. Amsterdam: Sch. V. d. St. Hieronymusonderwijzeressen teekenen. Lauriergracht 41, Amsterdam C.; Aemilianusst., zang, nutt. handwerken. vóór 8 November. lich. oefening. aan de Eerw. Overste, Laurier- Amsterdam: St. Jozefschool u. 1.0., onderwijzeres vreemde talen en(of) handelskennis. gracht 41, Amsterdam; vóór 8 Nov. Amsterdam: St. Bernardus Tusschenschool, onderwijzer van bijstand. aan het bestuur der St. Vincentius- Amsterdam: U.1.0.-school, vakleeraar. scholen. Stadhouderskade 60, Amsterdam. Amsterdam: Amsterdamsche Montessorileerkracht L. 0., aan de secretaresse, C. W. Tromp, school, Olympiaplein 59, Amsterdam Z. R.K. Meisjesschool onderwijzeres. aan pastoor H. M. Finke v. d. parochie St. Gerardus Majella, onderwijzeres koken en V. d. H. Anna, Willenburger huishoudkunde. gracht 5, Amsterdam €.; vóór 7 Nov. Apeldoorn: Koningsschool, tijd. onderwijzer lich. oef.. aan het hoofd, J. M. Kerkmeijer, Loolaan 69, Apeldoorn; vóór 7 Nov. Asperen: Asten: School met den Bijbel, onderwijzer, aan het bestuur, B 161, Asperen. ' R.K. Jongens- en Meisjesonderwijzeres. aan den voorzitter v. h. schoolbestuur; school te Voordeldonk, vóór 15 November.