„Ontwakend Volk” Maandblad voor de Vorming van den Nederlandschen geest. Hoofdopsteller: H. C. Nije, Den Haag. Uitgave: Nenasu, Groote Markt 30, Rotterdam.

® „De Nationaal-Socialistische Vrouw” Verschijnt maandelijks. Opstelraad: Mej. A. W. te Luy, Zeestraat 76, ’s Gravenhage. Uitgave: Nenasu, Rotterdam.

„Volk van Nederland” Verschijnt elke veertien dagen. Hoofdopsteller: Ernest Michel, Utrecht. Uitgave: Afdeeling 111 (Propaganda) van het Hoofdkwartier der N.5.8., Maliebaan 29—31, Utrecht.

„Nederland, mijn Vaderland”. Opstelraad: B. Erkelens, Hekelveld 15, Amsterdam. Beheer: Wagenstraat 96, Den Haag.

„De Nederlandsche Volkshuishouding” Tijdschrift Voor het bedrijfsleven in het nieuwe Nederland. Hoofdopsteiler: Mr. Dr. H. j. von Brücken Fock, Nassauplein 8, Den Haag, tel. 115707. Uitgave: Nenasu, Rotterdam.

"..De Zeeuwsche stroom” 14-daagsch propagandablad Voor Zeeland. Hoofdopsteiier: M. Beversluis, ~De Veste”, Veere. Uitgave van District 19 der N.S.B.

.iHet werkende Volk” 14-daagsch propagandablad Voor Amsterdam. Hoofdopsteiier: Jan de Haas, Waldeck Pyrmontiaan 7, Amsterdam. Uitgave van District 12 der N.S.B.

en kringbladen;

»»Gronlngen, stad en Ommelanden” Maandblad van District 1. Hoofdopsteiier: Th. E. Sterrenberg, A-weg 11a, Groningen.

..Noorderstorm” 14-daagsch blad voor District 2. Hoofdopsteiier: J. G. Jans, p.a. Hoefkade 9, Stadskanaal.

»Zwart-rood Banier” 14-daagsch blad voor District 6. Hoofdopsteiier: Mr. J. Best, Tijhofsiaan 43, Aimeio.

iiGelre” 14-daagsch blad voor District 7. Hoofdopsteiier: G. Th. Verwayen, Wijnbergscheweg 4, Doetinchem.