GAS-RUBRIEK.

MEDEDEELINGEN

van het Bestuur van de Vereeniging van Gasfabrikanten in Nederland aan de Leden

Het Bestuur maakt bekend, dat met ingang van 1 Januari 1917 zijn ingeschreven als gewoon lid, de heeren:

J. Homoet, Directeur van de gasfabriek te Vught,

V. Houwino, Directeur van de gasfabriek te Lochem, en O. Kerkhoven, Chef-gasmeester van de gasfabriek te Barneveld.

Tegen 31 December 1916 werd bedankt voor het gewoon lidmaatschap door de heeren:

H. P. N. Halbertsma te Utrecht, Adam Loots te Rotierdam,

D'\ O. Knublauch te Keulen, J. E. VAN Hoeve te Woerden, L. J. Bresser te Amsterdam,

J. Niermeijer, t. te Arnhem. C. J. Snijders, Jr. t. te Delft,

J. Vos te Amsterdam en

W. J. Kalis, c. i. te ’s-Oravenhage.

Voor het buitengewoon lidmaatschap bedankten de heeren:

Andre de Beaumont te Maastricht, en A. Polak te Steenwijk.

Het aantal leden van de Vereeniging bedraagt op 1 Januari 1917 470, en wel 8 eereleden, 330 gewone leden en 132 buitengewone leden.

Het Bestuur deelt den leden mede, dat met ingang van 1 januari 1917 de administratie van de Vereenigingsuitgaaf Het Gas gevoerd zal worden door het Centraal-Bureau. Voortaan moet correspondentie betreffende abonnementen en advertentiën aan den Directeur van het Centraal-Bureau worden gericht.

Met ingang van 1 Januari 1917 wordt de abonnementsprijs van Het Gas op ƒ 15, per jaar gebracht; losse nummers kosten voortaan ƒ 1,50. De advertentietarieven zijn eveneens verhoogd moeien worden, het tarief is op aanvraag aan het Centraal-Bureau, afd. Administratie, gratis verkrijgbaar. Geleidelijk zullen ook de thans loopende advertentie-contracten op de nieuwe bases worden gebracht.

Het Bestuur maakt de nieuwe leden opmerkzaam, dat het Algemeen Zaak-, Naam-, Plaats- en Personenregister op de jaargangen 1880/81-1910 van Het Gas tegen betaling van ƒ 1,- per exemplaar verkrijgbaar is bij den Directeur van het Centraal-Bureau der Vereeniging, van Beverningkstraat 164, te .s-Oravenhage.

Het Bestuur vestigt de aandacht op de nieuw ingestelde bepaling, dat voor personen, verbonden aan een gasfabriek of gasbedrijf, die niet in de termen vallen om gewoon lid van de Vereeniging te worden, behoudens in bijzondere gevallen ter beoordeeling van het Bestuur de abonnementsprijs van Het Gas op ƒs, per jaar kan worden gesteld. Aanvragen voor deze categorie van abonnementen moeten worden gericht aan den Directeur van het Centraal-Bureau der Vereeniging van Bevernmgkstraat 164, te ’s-Gravenhage.