Verlangt iemand het woord over de ontwerp-begrooting? Zoo niet, dan mag ik aannemen, dat zij is goedgekeurd. (Instemming).

Verslag van de Commissie tot Beheer van het Ondersteuningsfonds over het dienstjaar 1923.

De V oorzitter. Heeft iemand iets op te merken naar aanleiding van dit verslag, hetwelk opgenomen is achter den rooster van werkzaamheden voor deze Algemeene Vergadering (bladz. 14 en 15)?

Zoo niet, dan is het voor kennisgeving aangenomen.

Verslag van de Commissie voor het nazien van de Rekening en Verantwoording en de verificatie van de kas en de overige waarden van het Ondersteuningsfonds over het dienstjaar 1923.

Décharge van de Commissie tot Beheer van het Ondersteuningsfonds en van de Commissie, genoemd onder a.

De V oorzitter. Het Verslag der Commissie voor h6t nazien van de Rekening en Verantwoording van het Ondersteuningsfonds over 1923 is opgenomen achter den rooster van werkzaamheden voor deze Algemeene Vergadering (bladz. 15).

De Commissie, bestaande uit de heeren prof. Ir. G. A. Brender a Brandis Ir. A. C. Koppej a n en J. Doe t s, stelt voor om de Commissie tot Beheer van het Ondersteuningsfonds, onder dankzegging, te déchargeeren van het door haar gevoerde beheer. Verlangt iemand hierover het woord? Zoo niet, dan kan ik aannemen, dat de Rekening enz. van het Ondersteuningsfonds over 1923 is goedgekeurd en dat de vergadering den Penningmeester dechargeert van het door hem gevoerd beheer. (Instemming).

Ik zeg de Commissie van Onderzoek dank voor de door haar genomen moeite.

Benoeming van een Commissie voor het nazien van de Rekening en Verantwoording en de verificatie van de kas en de overige waarden van het Ondersteuningsfonds over 1924.

De V oorzitter. Kan de Vergadering goedvinden, dat het Bestuur de leden van deze Commissie aanwijst? (Instemming).

Dan wijst het Bestuur tot leden dezer Commissie aan de heeren J. D o et s (Schiedam), Ir. A. F. Meijer (Dordrecht) en J. A. A Ochtman (Haarlem).

Zijn deze heeren bereid om de benoeming te aanvaarden?

(De heeren Meijer en Ochtman verklaren zich bereid om de benoeming te aanvaarden ).

De V oorzitter. Aan den heer Doe t s zal bericht worden gezonden van zijne benoeming.

Verslag van:

de Commissie van Redactie;

b. de Commissie van het Fittersexamen.

De V oorzitter. Het Verslag van de Commissie van Redactie is opgenomen achter den rooster van werkzaamheden voor deze Algemeene Vergadering op bladz. 18. Het verslag van de Commissie voor het Fittersexamen is reeds verschenen in het verslag over het jaar 1922.

Heeft iemand iets naar aanleiding van deze Verslagen op te merken? Zoo niet, dan worden die Verslagen voor kennisgeving aangenomen.