een succes is gebleken, wordt een voordeelig saldo van ƒ 1500. niet onmogelijk geacht.

Fondsartikelen. Hoewel de omzet in het afgeloopen jaar niet groot is geweest, mag een grooter bedrag voor de volgende jaren verwacht worden wegens het verschijnen van den 2den druk van de Leidingvoorschriften en nog eenige uitgaven, welke in voorbereiding zijn.

Restanten. Hoewel ditmaal de opbrengst belangrijk boven de raming was, mag een dergelijk bedrag toch niet ieder jaar verwacht worden en is bij de raming voor 1927 hetzelfde bedrag als voor 1926 ingezet.

Annonce-circulaires. Het bedrag is geschat ongeveer in overeenstemming met de ontvangsten van 1925.

Verkoop en verhuur reclame-materiaal. Het bedrag is geschat ongeveer in overeenstemming met de ontvangsten van 1925.

Vergoedingen van Commissies. Het bedrag is verlaagd in verband met het opheffen van de teercommissie.

Interest. Het bedrag is iets hooger geraamd dan de ontvangsten over 1925.

Verhuring lokalen. Het bedrag is verlaagd in verband met het opheffen van de teercommissie.

N.B. Wegens het 2 X per maand verschijnen van „Het Gas” wordt in het vervolg in plaats van ƒ 5600. ƒ 6500. ten laste der exploitatie gebracht.

De Directeur van het Centraal Bureau GEKARD MEIJER.

Den Haag, 23 April 1926.

Gezien, de Penningmeester,

M. LEVERT.

Verslag van de Commissie voor het nazien van de Rekening en Verantwoording van de Vereeniging van Gasfabrikanten in Nederland over het dienstjaar 1925.

Aan de Algemeene Vergadering,

De Commissie, welke door de 53ste Algemeene Vergadering, gehouden te Breda, werd belast met het nazien van de Rekening en Verantwoording over het dienstjaar 1925 heeft ten kantore van het Centraal-Bureau haar taak verricht.

De rekening en verantwoording is door de Commissie nagegaan, onder vergelijking met de toebehoorende bescheiden en onder kennisneming van het rapport van den accountant.

Een en ander werd in goede orde bevonden en stelt de Commissie U voor het Bestuur

décharge te verkenen en dank te betuigen aan den Penningnieester en liDirecteur-Centraal Bureau voor het' gevoerde beheer.

De Commissie belast met het nazien van de rekening en verantwoording over het dienstjaar 1925.

G. A. BRENDER è BRAND IS,

Voorzitter,

G. A. VAN KLINKENBERG

J. H. SCHENKE.

)

's-Gravenhage, 7 April 1926.