huwelijk. In welke hoedanigheid hij dit deed, was echter niet vermeld. In een andere akte was als plaats van de huwelijksvoltrekking een gemeente genoemd, terwijl geen van beide partijen in die gemeente woonachtig was. Ook moesten wij constateren, dat niet altijd de opgave goed gelezen was. Andere namen, voornamen en woonplaatsen dan in de opgaaf vermeld, kwamen wij in de akte tegen en nu en dan ontbraken de beroepen en de woonplaatsen van de ouders van partijen, alsmede de geboorteplaatsen.

Wij plaatsen de inzending van W. J. van der Made te Oosterhout.

Goed was eveneens het werk van

E. Th. Agelink te Neede; G. A. B. M. Ammerlaan te Abcoude; J. H. M. Ansems te Oosterhout: L. J. Bieleman te Doesburg: A. J. Boelhouwers te Rozenburg: R Bok te Sneek: G. N. van den Bosch te Hooge-Zwaluwe: B. J. F. Bosman te Roermond: L. van Brandwijk te Gouderak; A. ten Bruggencate te Domburg: G A Bus te Culemborg: B. Bijnen te Weert; J. G. A. van Dartel te Cothen; H. Dirkx te Etten; A. J. G. Duis te Helden-Panningen; C. A. van Dijke te Oud-Vossemeer; F. C. Erkelens te Breda; J. Focke te Maasland; J. Gelderloos te Bierum; W. J. M. Gerard te Tubbergen; J. W. D. Geurts te Helden: W. van Giezen te Schalkwijk: H. J. G. Gootzen te St-Odiliënberg: J. G. J. de Groot te Utrecht; A. E. M. V. d. Gun te Culemborg: J. A. Hawinkels te Montfort; P. Hendriks te Roggel; M. van Herten te Beegden; M. J. Hoenselaar te Meerlo; A. A. F. Jacobs te Horst- L. Joffers te Assen; E. Knops te Bocholu; A. Kodde te Schore; C. J. J. Koning te Blokker: H. Kuiers te Rouveen; J. A. M. Kurvers te Roermond: H. van der Laan te Geldermalsen; mej. J. M. Landman te Alkmaar; J. A. Lindeboom te Alphen aan den Rijn; G. Lode te Groningen; mej. P. H. H. Lutters te Thom; F. H. A. M. Luijten te Rijsbergen; L. W. Lijmbach te Woensdrecht; A. Merkx te Culemborg: G. Mesterom te Swalmen; H. Modderman te Beerta; R. J. L. Muijsers te Stramproy; J. Niemeijer te Paterswolde; H. J. Pater te Zuidbroek; F. R. Pesch te Oisterwijk; W. J. M. Raemaekers te Maasbracht; B. G. Raterman te Sloten: A. H. van Ravesteyn te Wieringerwaard; K. Romeling te Helium; mej. A. H. V. Ruler te Leusden: mej. J. C. Schutte te Wieringen; M. Scot te Cura^ao; J. Simons te Meijel; W. H. J. Sleuters te Roosteren; J. M. Soppe te Uithoorn; A. J. Stehouwer te Mijnsheerenland; W. van Tuiden te Nederweert; P. van Twist te Oosterhout: A. van der Veen te Veenwouden; H. J. M. van de Ven te Hml, I. Venema te Kollumerzwaag; mej. M. A. H. Verheul te Alphen aan den Rijn; K. G. J. Vissers te Uithoorn; P. Vlieg te Buitenpost: A. M. Snijdewind te Hoorn; J. P. M. Vossen te Ohé en Laak en H. Wormeester te Bathmen.

Als voldoende werd aangemerkt het werk van

L. M. J. J. Dortu te Klimmen; P. Geisler te Herten; J. J. M. van Hegelsom te Echt; J. L. Jeunink te Losser; W. Kessels te Helden; F. J. van Lanschot te s-Hertogenbosch; C. G. M. Louter te Castricum; J. H. W. Kotten te Geulle en J. Talsma te Groningen.