Deutsche Reickshanh. Barbestand.

Wechsel, Cheques, und Reichaschatianweisungen -f-Lombardforderungen. Disconto.

De grafieken II en 111 met geïnterpoleerde curve. 20. een grafiek van :

II Verschillende Nederlandsche wisselkoersen. 30. een grafiek van:

111 Emissies a. Binnenland.

b. Buitenland.

IV Hypotheekbeleggingen. V A I°. Stedelijke woninghuren. 2°. Nieuwbouw.

Procent leegstaande woningen in de 4 voornaamste gemeenten des lands.

B Grondprijzen.

IX Koers van de in de bijlage genoemde fondsen. 40. een grafiek van:

VI Vrachtprijzen A voor de zeevaart en B voor de binnenscheepvaart.

VII Vrachtvervoer der spoorwegen. XII In-, Uit- en Doorvoercüfers.

50. een grafiek van: VIII A De loonen.

B Stand der werkloosheid.

XI Migratie (Vestiging en Vertrek). 60. een grafiek van:

X A Indexnumbers.

B Kleinhandelprijzen.

De Werkcommissie stelt zich voor genoemde grafieken ten hare bureele te doen bijhouden. Deze kunnen dan desgewenscht periodiek aan Uw Bureau ter reproductie in het Maandschrift ter inzage worden gegeven.

Historische gegevens.

Deze bestaan uit dezelfde gegevens, maar dan ternggewerkt. Hiervoren werd daarvan reeds het doel en nut uiteengezet. Het ware gewenscht, dat deze voor zoover mogelyk tot 1870 teruggewerkt en gepubliceerd werden, aangezien dan gegevens ter beschikking komen over de crisis van 1873, welke voor enkele jaren het onderwerp der bespreking in de vergadering van de Vereeniging voor de Staathuishoudkunde en Statistiek eeft uitgemaakt, en dat daarvan door Uw Bureau grafische voorstellingen worden vervaardigd en eveneens gepubliceerd. Een en ander op dezelfde wijze, als hierboven voor de gegevens voor den waarschuwingsdienst aangegeven.

Zooals reeds gezegd, is deze lijst van gegevens slechts eene voorloopige en moet zij nog met meerdere, waaronder de gewich-