dan 66% en aan ongehuwden in het gezin inwonend niet meer dan 60% van het loon, dat gelijksoortige arbeiders gedurende de laatste zes volle weken, van 45 nrigen arbeid gemiddeld per week verdienden.

Art. 9. Indien het hoofd van een gezin steun geniet op grond van deze steunregeling, kunnen van dat gezin geen andere leden voor steun overeenkomstig deze regeling in aanmerking komen.

Art. 10. öeen uitkeering wordt verstrekt aan ongehuwde vrouwen (niet kostwinsters) die door de Commissie voor huishoudelijke werkzaamheden geschikt worden geacht.

Art. 11. De steunbedragen worden vastgesteld door de plaatselyke Commissie. Zij worden door het Bestuur der betrokken organisatie voor de leden in ontvangst genomen en aan dezen ter hand gesteld.

Art. 12. Door het bestuur der betrokken vakvereeniging wordt ten aanzien van elk lid, dat naar zijn oordeel voor ondersteuning in aanmerking kan komen, bij de Commissie een rapport ingediend, houdende alle gegevens, welke voor de beoordeeling of en in welke mate ondersteuning noodzakelijk is, worden vereischt.

De rapporten worden door genoemd bestuur voor accoord geteekend.

Veranderingen in de omstandigheden van de gesteunde moeten, voor zoover deze van invloed kunnen zijn, op de vaststelling van bet steunbedrag, door bet bestuur der betrokken vakvereeniging aan de Commissie worden medegedeeld.

Art. 13. De rapporten en mededeelingen der vakvereenigingen vormen voor de Commissie den grondslag barer beoordeeling, of en in welke mate ondersteuning zal worden verleend.

De juistheid der verstrekte gegevens wordt door of vanwege de Commissie onderzocht.

Art. 14. Het bestuur der betrokken vakvereeniging moet wekelijks bij de Commissie een contrólelijst inleveren, ingevuld volgens de aanwijzingen, der Commissie, en voorzien van de handteekeningen der gesteunden, ten bewijze, dat de steun aan de gerechtigden is uitbetaald.

Art. 15. De formulieren der rapporten en contrólelijsten worden door de Commissie kosteloos verstrekt.

Art. 16. De steun zal worden ingehouden, indien:

a. door den werklooze die voor steun in aanmerking komt, opzettelijk verkeerde inlichtingen worden verstrekt;

b. door den werklooze opzettelijk geen of onvolledige opgave wordt verstrekt van het inkomen van den onderstennde en van de overige leden van bet gezin.

c. de werklooze nalaat er voor te zorgen, dat hy als werkzoekende bij de Gemeentelijke Arbeidsbeurs of den plaatcorrespondent voor de Arbeidsbemiddeling isingeschreven en ingeschreven blijft;