o-eëisclit van de uitkeering verstrekt uit de werkloozenkas van der Nat. Bond van Handels- en Kantoorbedienden „Mercurius” aan een werkloos lid, omdat de reglementswijziging, waarnaar werd uitgekeerd en waarop bet bestuur zicb beroept nog niet goedgekeurd was door den Minister, dus niet van kracbt was.

Rotterdam. De M. v. A.. beeft goedgevonden te verklaren, dat terecht door B. en W. van E’dam terugstorting wordt geeiscbt van de uitkeeringen verstrekt uit de werkloozenkas van de Landel. Ped. v. Metaalbew. aan 3 werklooze leden, omdat gebleken is, dat de betrokken leden bet vereiscbte aantal wekelijkscbe bijdragen nog niet badden voldaan en ten onrechte werd terugstorting geëiscbt van de uitkeeringen verstrekt aan bet werklooze lid Keastman, omdat dit lid als volledig rechthebbend beschouwd moet worden.

Zaandam. De M. v. A. beeft goedgevonden te verklaren, dat terecht door B. en W. van Zaandam terugstorting wordt geëiscbt van de uitkeering verstrekt uit de werkloozenkas van de Ned. Vereen, van Fabr.arb. aan een werkloos lid, omdat gebleken is, dat bedoeld lid handel drijft in sinaasappelen en andere zuidvruchten en zoodoende niet als werkloos beschouwd kan worden.

De M. V. A. heeft goedgevonden te verklaren, dat terecht door B. en W. van Zaandam terugstorting wordt geëiscbt van de uitkeeringen verstrekt uit de werkloozenkas van den Centr. Bond van Transportarb. aan 4 werklooze leden, omdat gebleken is, dat betrokken leden gedurende hun werkloosheid andere werkzaamheden verrichtten en zij daardoor niet als werkloos beschouwd kunnen worden.

Zeist De M. v. A. heeft goedgevonden te verklaren, dat terecht door B. en W. van Zeist terugstorting wordt geëiscbt van de uitkeeringen verstrekt uit de werkloozenkas van den Nat. Bond van Handels en Kantoorbedienden „Mercurius” aan het lid J. H. Smits, omdat bedoeld lid gedurende zijn werkloosheid heeft nagelaten zorg te dragen, dat hij als werkzoekende bij de gemeentelijke arbeidsbeurs bleef ingeschreven.

Wachtgeldregelingen.

Goedgekeurd sinds de vorige opgave zijn; Wachtgeldregelingen, die nog van Icracht zijn:

Gemeente. Werkgever. Indnatrie.

Amsterdam. Confectiefabriek J. Gazan. Confectie.

„ N.Y. Oranje, fabriek tot bereiding van aetherische oliën. Oliën.