Het trefpunt der sportmenschen te Nijmegen is Café-Restaurant National Lange Burchtstraat 34 ■ Telefoon 24 Drie Wilhelmina-billards A. BUIJTENDIJK R.P.C. 2 had meer succes en winst na verlenging met 3—2 te winnen. Na al'loop werd een Brabantsche koffietafel gehouden en ook daar werd weer met evenveel vuur gewerkt als op het voetbalveld. ledereen was voldaan over het succes van den dag, niet het minst de ongeveer 150 deelnemers van R.P.C. Dat is activiteit, mijne heeren, en daadwerkelijke propaganda! Vereenigingsleiders, houdt ons op de hoogte van de prestaties ook van uwe vereenigingen, opdat wij ome taak, door woord en geschrift, propaganda te voeren .voor . dé R K. voetbalsport, naar behooren kunnen vervullen, J. V. Uit Tilburg, Jeugdtournooi. Voor de jeugd wordt tegenwoordig heel wat gedaan-, ook in onze voetbalbeweging, Wè kregen tenminste in onze stad na het nog steeds bezig zijnde tournooi van Sarto een bericht van Vincent, dat eveneens een jeugdtournooi organiseert, met daarnaast een serie vOor de tweede klassers. De competitieleider der junioren uit de Langstraat gaf ons even kennis, dat ook in Hank een jeugdtournooi gehouden wordt op 29 Juli a.s. Inlichtingen voor beide wedstrijden bij de eerwaarde fraters van Huize Nazareth en den heer Hanengraaf te Hank, Een groote demonstratie op 29 Juli. Te Tilburg wordt op 29 Juli een groote R. K. sportdag georganiseerd, waaide nationale athletiekkampioenschappen der R.K.N.A.U, verwerkt worden en waaraan voorafgaat een nationale niarschwedstrijd. Voor den marschwedstrijd bestaat groote belangstelling, daar de deelnemers allen gratis toegang hebben bij de genoemde kampioenschappen en gratis toegang krijgen op het attractieterrein der internationale tentoonstelling, het reeds in alle bladen bésproken Venetië. Dit attractieterrein is, naar men weet, geheel in Venetiaanschen stijl opgetrokken en dan ook genaamd Stad Venetië, waaraan zelfs een gondelvijver met de beroemde Ponte Rialto niet ontbreekt. Rondom dezen vijver, waaraan een zeer origineele attractie verbonden is, zijn. gebouwen opgetrokken van allerlei inrichtingen van vermaak, Waartoe onder andere behooren de beroemde Azurengrot Van Capri, een Dogepaleis. waar ook een Doge met zijn staf zetelt en zijn scepter zwaait. Diverse andere origineele gebouwen uit Venetië zijn natuurgetrouw nagebootst, het is alles zoo interessant, dat een bezoek hieraan u een groote voldoening zal schenken. En.... dit alles gratis als uwe vereeniging met een aantal leden aan den marschwedstrijd deelneemt. Welke vereeniging maakt op 29 Juli een uitstapje naar het Zuiden des lands??? Welke vereeniging wil mee de-Pionstreeren voor de roomsche sport??? Welke vereeniging wil het nuttige met het aangename Vereenigcn??? N.V. Autobusdsenst Mooy Tel. 2354 – Meerensteijnstraat 27a Beverwijk Luxe tourwagens voor gezelschappen beschikbaar

Gij allen, wel, komt dan op 29 Juli naar Tilburg, u zult er genoegen in hebben en gij steunt de R. K. sport in het hartje van Brabant, waar jammer genoeg nog steeds het neutrale gedoe vooraan Staat. Vraagt voor alles inlichtingen aan het secretariaat; Houtstraat 5. Belangstelling getoond, Het koperen zakenjubileum van den secretaris van ons district is niet ongemerkt voorbijgegaan, Hoewel twaalf en een half jaar nog geen tijdsbeloop is om hier een uitbundig feestte vieren, hebben toch velen onzer den secretaris in zijn particulier jubileum gelukgewenscht. Velen hebben persoonlijk deze gelegenheid aangegrepen om hem hun aanhankelijkheid te toonen, ook het bondsbestuur bleef niet achter en toonde zijn belangstelling. ANTOON. KRING VENLO R.K.L.V.B. Tweede proefwedstrijd tot vorming vaneen kringelftal der 1.V.C.8.-elftallen. Op Zondag 15 Juli a.s. heeft het kringbestuur den tweeden proefwedstrijd der 1.V.C.8.- elftallen georganiseerd. Deze elftallen bestaan uit spelers van . vereenigingen, aangesloten bij kring Venlo. De wedstrijd, zal gespeeld worden te Panningen óp het Panninggn-terrein, en het aanvangsuur is om half vier. Als scheidsrechter zal fungeeren de heer M. v. Roy uit Venlo, Verder zal er een autobus loopen van de M.8.5., waaralleen diverse spelers, leden elftalcommissie en bestuursleden van den kring aan kunnen deelnemen. Deze maakt de volgende route en houdt op de navolgende plaatsen stil tot het opnemen van spelers enz. Belfeld vertrek 14 uur bij café W. Paar, Rijksweg, Steyl vertrek 14.10 uur bij Quatre Bras. Tegelen vertrek 14.20 uur bij Wilhelminaplein, Venlo vertrek 14.30 uur bij ’t viaduct. Blerick vertrek 14.45 uur bij café Schreurs, Markt, Hier volgt de samenstelling der elftallen: , A-ELFTAL. Doel; Jac. Engels (Panningen). Achter: J. Driessen (Steijl) en G. Turlings (Steijl). Midden: S. Kütter (Venlo), P, Koppers (Tiglia) en P. Engels (Panningen). Voor: Th, Thissen (Tiglia), P. Pijls (Steijl). Jac. Feijen (Tiglia), H. Janssen (Belfeldia) en W. Kurstjens (.Belfeldia). B-ELFTAL. Doel: P. Maas (Venlo). Achter: Everaets (5.V.8.) en Kuys (Venlo), Midden: Janssen (Belfeldia), A. Nagtzaam (Venlo) en P. Martens (Vènl. Boys). Voor: J. Weijers (5.V.8.), P. Derix (5.V.8.), W. Timmermans Jz. (D.S.S.), W. Theunissen (Venl. Boys) en Schreurs (5.V.8.). Reserves: P. Verhaegh (Panningen), P. Lamers (Tiglia), Peulen (Belfeldia), A, Ehren (Steijl), Veroliemeulen (Venl, Boys) en W. Timmermans Phz. (D.S.S.). HET KRINGBESTUUR. SCHEIDSRECHTERS.... Indien ge een klacht overeen bepaalden speler wilt indienen, informeert dan eerst goed naar den juisten naam en voornamen van dien speler. Wint uwe inlichtingen in bij den aanvoerder van zijn elftal. De scheidsrechter sconunissie.

B-ELFTAL.