HET KENNEMER FOTOHUIS Bloemendaalschestraatweg 158 SANTPOORT-STATIOH Tel. 23506 Laat ons Uw films ontwikkelen en afdrukken. Ruime sorteering foto-artikelen – Wij belasten ons met QROEP-OPNAMEN

Namens de Federatie spreekt de heer van der Heyde een hartelijk woord van gelukwensch mede namens die bonden die niet aanwezig kunnen zijn bij deze lustrumviering. De heer Putter, oud-voorzitter en thans voorzitter van het district Amsterdam huldigt het D.H.V.8.-bestuur inzonderheid den heer Kruijver en biedt namens Amsterdam aan Kruijver en diens echtgenoote een zilveren couvert aan. De gelante Hubaty blijft natuurlijk niet achter en mevrouw Kruijver heeft van hem een schemerlamp in ontvangst te nemen als feestgave van het grootste dorp van Europa. De heer Slot wijst namens Utrecht op de goede verstandhouding die er steeds heeft bestaan tusschen de buren Haarlem en Utrecht en brengt namens zijn bondsbestuur hartelijke gelukwenschen over. De heer Kruijver wijst veel van den lof hem gebracht af. Hij heeft hard gewerkt, maar zegt te moeten erkennen dat hij ook veel fouten heeft gemaakt. Is het zijn verdienste, dat hij het zoo lang heeft uitgehouden of is het een verdienste van al degenen, die met hem samengewerkt hebben, dat zij het zoo lang met hem hebben uitgehouden? is zijn in alle bescheidenheid gestelde vraag. Overigens, hij beschouwt dit lustrum nog niet als een eindpaal, doch eerder als een mijlpaal. Wij zullen verder vooruit moeten naar uitbreiding en vervolmaking. Na den heer Kruijver hebben nog eenige sprekers het woord gevoerd. De Hagenaars toonden zich goede verliezers en de ondeugende Philippus had zelfs een vers gemaakt op de nederlaag, dat door zijn medespelers inde beste stemming werd meegezongen. Het was een welgeslaagde avond met een zeer vroolijke stemming. Zoo nam de lustrumviering van den D.H.V.B. inden laten avond een einde. Uit en om de Lichtstad, Onze R. K. voetballers weten zich op velerlei gebied verdienstelijk te maken. Zondag 9 September speelde te Heeze een combinatie van Blauw Wit en Vitesse tegen T.S.V. uit Eindhoven een wedstrijd ten bate van het plaatselijk comité ter bestrijding van de tuberculose. Zoo wordt de vóór de competitie beschikbare tijd nuttig en tevens aangenaam besteed. Voor onze voetbalsport hebben we noodig stoere kerels en het is daarom een mooie gedachte, dat die pootelingen hun lichaamskracht beschikbaar stellen om steun te bezorgen aan een vereeniging, die speciaal behartigt de belangen van hen, die lichamelijk minder goed bedeeld zijn. Dat is nu weer eender schoone zijden van onze R. K. sport! Een sportieve vorm van echt christelijke naastenliefde! De wedstrijd was daarbij zeer interessant. Er werd goed gespeeld en al moest er wat vroeg afgefloten worden, daar een geweldige stortbui het terrein blank zette, inde eerste helft hebben de toeschouwers waar voor hun geld gehad. En, wat meer zegt.... ’t goede doel is in elk geval bereikt. Goed voorgaan doet goed volgen. Wie eenmaal ons frioemwerh gezien fieeft. negeer? nooit onder. nolleverantlcr IToïe <Fa£nriondf – !Deventev

ledere goede sportman uit EINDHOVEN EN OMGEVING bezoekt minstens eenmaal per week een onzer Theaters CINESVBA PARISIEN, CHICAGO,- OF REMBRANDT-THEATER Welke club neemt nu weer eens het initiatief voor een dergelijken wedstrijd? Of een missiewedstrijd, zooals bijvoorbeeld T.S.V. en Blauw Wit (Eindhoven) al organiseerden? Voetballen is aardig, maar als men daarbij ook nog een goede zaak helpt bevorderen, doet men dubbel goed werk. Toekomstbeelden: 1. De competitie is aan den gang en club A. ziet nog geen enkelen wedstrijd vastgesteld. Gevolg: achterstand in de competitie. Remedie: Tijdig de financieele verplichtingen nakomen. (Vooral ter overweging aanbevolen aan de clubs, die dit vergaten.) 2. Na een of twee wedstrijden voor de competitie gespeeld te hebben, blijkt plotseling, dat een of meer spelers van club B niet gerechtigd waren. Oplossing: Zorg tijdig voor overschrijvingen van de nieuwe spelers. Moeten wede lijst uitbreiden? Heeren secretarissen, zorgt dat uw club in alle opzichten klaar is om den groeten strijd te beginnen. Het wordt langzamerhand de hoogste tijd! We wachten op het startschot. J. V. LIMBURG. Limburgsch competitiehoekje. Ten tweede male is door de Limburger Koerier aan de leden van den R.K.L.V.B. aangeboden een keurig verzorgd competitieboekje. In het voorwoord wordt de overtuiging uitgesproken, dat dit boekje weer met vreugde zal worden begroet. Inderdaad. Het bleek ons bij de eerste uitgave bij den aanvang van het vorig seizoen uit de verschillende uitingen inde diverse clubbladen, uit de brieven die wij ontvingen met verzoek om meerdere exemplaren en uit de gesprekken met clubleiders, dat het boekje ineen werkelijke behoefte vóórziet, Het thans verschenen boekje heeft naar onze meening door den anderen vorm daaraan gegeven, nog aan bruikbaarheid gewonnen. Het boekje bevat de dage-Hjksche besturen van R.K.L.V.8,, 1.V.C.8. en R.K.F. Verschillende citaten uit het bisschoppelijk mandement over de sportbeweging. Wenken aan spelers en de bepalingen omtrent gerechtigdheid van spelers. Eenige punten die van belang zijn om te onthouden, het declaratietarief van de scheidsrechters, de promotie- en degradatieregeling van den 1.V.C.8. en verder de diagrammen van dele en 2e klas afdeelingen van den 1.V.C.8. en de overgangsafdeelingen van den R.K.L.V.B. Voor de lagere klassen zijn tenslotte oenige blanco diagrammen gereserveerd. Alles bijeen een boekje dat er wezen mag en dat, wij twijfelen er niet aan, door de Limburgsche katholieke sporters dankbaar wordt aanvaard. Als wij verder constateeren, dat het boekje ook typografisch uitstekend is verzorgd, dan mag een woord van lof en dank aan het adres van de Limburger Koerier hier zeker op zijn plaats worden geacht. Moge tenslotte de wensch van de Limburger Koerier, dat de uitgave een steentje zal bijdragen tot den verderen uitbouw van de R. K. sportbeweging, in vervulling gaan. B. WACO-BEDRiJFSKLEEDING H. H. Geestelijken en sportmenschen uw adres voor Bedrijiskleeding is Koninginneweg 139 – Telefoon 3271 – Hilversum