het hofje „De dubbele Muts” inde Slagerspoort, benevens EENIGE HUISJES in de Hemelpoort staan onder het beheer van het K. K. Parochiaal Armbestuur.

Als Direkteuren van „Het Hofje van Van der Wielen” ook genaamd „’t Lam”, staan bekend A.N. J. M. Baron van Brienen van de Groote Lindt en S. K. Baron VAN Wijkerslooth van Weerdensteijn.

Het „Armenkantoor” ook genaamd „Het geestelijk kantoor” is den SO” September 1659 opgericht door den Wel-Eerwaarden Heer Augustinus Alste-Nius Bloemaert en werd destijds bestuurd door Gorne-Lis VAN Kampen. De tegenwoordige bestuurders zijn de Heeren: M. W. van Bemmel, P. A. Vos en P. J.v.d.Aa.

Hulsberg (bij Valkenburg). Vereeniging van den H. Pranciskus Xaverius ter bekeering der Zondaren, met de afdeeling Stanislaus-Berchmans voor Jongelingen en de Vereeniging van gebeden voor alle geloovigen. 441 Leden.

Ileliiioiul. J. A. Pistorins is Vice-President, J. H. Eaymakers, Penningmeester, P.J. Coovels, Sekretaris en J. P. Sanders Bestuurder der Vereeniging v. d. H. Vincentius a Paulo.

Lepelstraat. L. P. van Hoek is Sekretaris der Vereeniging van ben H. Vincentius a Paulo.

Rotterdam. De Heer L. G. Gribbing is President gewórden der Conferentie van den H. Laurentius.

DANKBETUIGING.

Aan allen, die iets bijgedragen hebben om deze opgaven te kunnen vermelden, zij oprechte dank gebracht. Bij alle teleurstellingen en onaangenaamheden bij het samenstellen dezer rubriek ondervonden, is het toch een genoegen, op den afgeloopen weg terug te zien en den tegenwoordigen jaargang met den eersten te vergelijken, ïoen hadden wij voor de vermelding der ons opgegevene Vereenigingen enz. aan 16 pagina’s genoeg, thans hebben wij daarvoor bijna 7 maal 16 pagina’s noodig.