Dinxperlo (Gelderland), Dekenaat Groenloo. Census voor Prov. Staten en Tweede Kamer: f 20. J. Bonekamp, Pastoor, 1830-60-72.

Dockum (Friesland), Dekenaat Leeuwarden. Census voor Prov. Staten en Tweede Kamer: f36.-

R. K. Kerkbestuur.

W. Lunter, Pastoor, Voorzitter, 1839-64-82. F. Y. IJpema. L. J. S. de Boer, Penningm. P. H. Rouing. J. G. Wüst.

R. K. Parochiaal Armbestuur.

J. G. Demes, Ie Voorzitter. L. H. Decker, Secretaris. G.H. Vollmer, 2e Voorzitter. J. H. Decker, Penningm. J. H. J. Wüst.

Veeeeniging van den H. Vincentius ü Paulo.

J. G. Demes, President. G. Metz Jr., 2e Secretaris. P. H. Rouing, Vice-Presid. J. Pogmans, Bibliothe-B. H. Rohling, Penningm caris. L. Wüst, Ie Secretaris. iP. J. Wüst, Magazijnm.

St. Laürentius Gasthuis.

Directeuren: de Zeer-eerw. Heer ’VV. Lunter, Pastoor en de Heeren J. H. Visser en F. Y. Ypma.

Dit Gasthuis is opgericht in ’t jaar 1840 dooide Dames A. C. & J. S. de Vries, ter nagedachtenis van hun dierbaren vader, den weldoener dezer gemeente, den Wel-Edelen Heer R. J. de Vries. Aanvankelijk voor 6 bejaarde lieden dezer gemeente, welke daarin genoegzaam verzorgd worden. Aangezien de fondsen daarvoor bestemd het toelieten zoo zijn er twee kamers bijgebouwd.

R. K. Kies-Vereeniging „Recht voor Allen.” P. H. Rouing, President IB.H. Rohling, Secretaris. G. Houwehng, Vice-Presid. !J. 11. Becker, Penningm.

Liefdeweek „Oud Papier.”

J. Pogmans, Voorzitter. H. Rouing. H. F. G. Demes, Sec. en Pen.

R. K. Leesvebeeniging : „Tot Nut en Uitspanning.”

Pastoor W. Lunter, Presid. Gl. Metz Jr.; Penningm. J. H. J. Wüst, Vice-Pres. B. H. Rohling, Secr.