hunne weldoeners ? Ik voor mij ben er van overtuigd en kan mij niets -schoeners , niets verheveners voorstellen dan Gods Rijk te verbreiden onder de heidenen.

Laat mij door uwe bemiddeling, de weldoeners bedanken of liever hun verzekeren, dat God zelf hunne belooning zal zijn. Och , dat de goede zielen in Holland voortgaan God te doen kennen en beminnen in dit Heidensch China. Er valt zooveel goeds te doen ! Wij hebben nog zoo n vijf millioentjes te bekeeren, en dit kan alleen ten uitvoer gebracht worden door de edelmoedigheid van ons dierbaar Nederland.

(Giften worden in dank ontvangen door den weleerw. Heer A. Geurts kapelaan te Kerkdriel (Gelderland), broeder van Monseigneur.)

VOOH^-lOTDIE.

BISDOM VAN MAISSOER.

Brief van de E. Z. Marie-Anna, Overste der Zusters van den Goeden Herder te Mysore, aan den Hoogeerw. Heer Algemeen Bestuurder des Genootschaps.

Hoogwaardige Heer ,

aankomst van een beidinnetje, dat men ons gebracht beeft, spoort mij aan tot schrijven om U Hoogeerw. verslag te doen van hetgeen wij dit jaar hebben verricht.

Onze arbeid is, zooals altijd in Indië, zeer lastig geweest : wij zijn vooruitgegaan en hebben ons best gedaan voor bet werk, waarmede wij zijn belast.

Het getal kinderen van bet Genootschap is 57. In bet Weeshuis zijn – allen inbegrepen 115 kinderen, die geheel ten onzen laste zijn voor onderwijs, voeding en kleeding. Er waren 21 Doopsels; 2ö kinderen deden hunne eerste H. Communie, de externen medegerekend. Er is niet gevormd, want onze Bisschop Mgr. Kleiner is zeer lijdende.