van « Mgr. Ie Directeur Général de I’Oeuvre de )a Sainte Enfance.” Men gelieve daarbij tevens het totaal der uitgaven op te geven. Het Genootschap trekt zelf geen wissels op de inzamelaars.

Brief van HH. DD. HH. de Apostolische Vicarissen van Sina, aan Mgr. den Algemeenen Bestuurder, den Centralen Baad en de Leden van het Genootschap der H. Kindsheid.

De Apostolische Vicariussen van de eerste Synodale afdeeling van Sina, thans te Peking vergaderd, rekenen het zich tot een aangenamen plicht, aan den Hoogwaardigen Heer Algemeen Bestuurder, den Centralen Raad en al de Leden van het Genootschap der H. Kindsheid, hunne innige erkentelijkheid te betuigen

Zij spreken niet enkel in hun eigen naam, maar tevens en vooral in naam van meer dan een millioen kinderen , die sedert de vorige Synode van 1892 in de elf Missiën van Noord-Sina, Mongolië, Mantsjoerië en Korea aan het dierbaar Genootschap der H. Kindsheid het licht des Geloofs en de eeuwige zaligheid te danken hebben. In aller naam storten zij voor Gods aanschijn hun gemoed uit in dankbetuigingen , en eenstemmig kwijten zij zich van hun plicht van erkentelijkheid.

Pas zijn er even zes jaar verloopen, sinds een storm, vreesdijk als wellicht geen andere, de opkomende Kerk van Sina teisterde, en reeds is, met den zegen van het Kindje Jesus en de hulp van de katholieke Kinderen uit alle landen, niet alleen het vernielde in de werken der H. Kindsheid alhier weer hersteld , maar mogen deze zich in een tot heden ongekenden bloei verheugen. Ten gevolge der schier ontelbare hekeeringen, die sinds 1901 hier gebeuren, komen er gedurig ook meer heidenkinderen in onze scholen der H. Kindsheid om er eene christelijke opvoeding te ontvangen. En niet alleen die kinderen zelf hebben aan het Genootschap hunne zalig-