Jozef / 70; en d) aan verschillende liefdegiften j 90,65. Nuenen aj collecte onder de H. Mis / 37,25 idem in Nov. /27 ; en b) 'door bemiddeling van den ZeerEerw. Heer Pastoor 1“ tot vrijkooping van een slaafje te noemen Johannes / 25; en 2® tot vrijkooping van een slaafje te noemen Martinus fbO. St Hubert aan verschillende liefdegiften /31. en Beek bij Nijmegen open schaal f-27,53.

NB. 2° Onder de liefdegiften : door bemiddeling van den Hoogeerw. Heer Mgr. J. Pompen Vicaris Generaal en Diocesaan Directeur des Genootschaps :

Kerstgeschenk van de Eerw. Zusters van Tilburg / 100.—

N. N – 67,07*

Zeelst uit de nalatenschap van wijlen den Zeereerw. Heer J. B. Mommersteeg, Pastoor van ..eelst – 500.

Eindhoven uit de nalatenschap van wijlen den Weled. Heer A van der JSchoot en zijne zuster Mej Teresia van der Schoot te Eindhoven overleden – 3000.

Van wijlen Mej. Theresia van de Pol te Moergestel – 100.—

Uden N. N. Tot vrijkooping van negen slaafjes, die bij het H. Doopsel den naam zullen ontvangen van Henricus, Antonius, Joseph, Anna, Maria, Henrica, Gatharina, Odulpha, Birgilta. ... – 1000.—

Someren N. N. Tot vrijkooping van een slavinnetje, bij den H. Doop te noemen Wilhelmina Antonia – 25.

Helmond eene liefdegift – 225.

Tilburg door bemiddelng van de Directie der [Drukkerij van het R. K. Jongens weeshuis van verikochte overstempelde postzegels – 25.

Horssen voor het Genootschap der H. Kindsheid itot vrijkooping van een slavinnetje met den naam fvan Maria – 36.

Oisterwijk van N. N. ter vrijkooping van een

Transporteeren. f 5078,07*