tusschen twee herdertjes in 't groen, de negen koren der Engelen, voorafgegaan door twee herdertjes in ’t rood en banderol dragend, Witte Zusters en zwarte Zusters en Japansche meisjes, Capucijn en Chineesjes gevolgd door een mandarijn te paard met vaandel: Steunt de Missie, geëscorteerd door twee herdertjes in ’t rood. Opgemerkt dient dat elke groep voorafgegaan werd door een schilddrager of draagster in sjerp en elke groep gevolgd werd door een groep jongens of meisjes in sjerp. Vooral viel in den smaak het beeld der H, Kindsheid gedragen op den schouder door grootere bruidjes, ’t Was den eersten keer dat dit beeld werd meegedragen in den optocht. Prachtig weder begunstigde dit feest. Verleden jaar hadden we regen. Thans schoot de Julizon weliswaar haar verzengende stralen over de aarde, wel werd menig druppeltje zweet gelaten, maar na afloop waren allen voldaan en kon men zeggen dat de gedane moeite niet tevergeefs was geweest. Een stukje chocolade loonde allen die aan den optocht deelnamen.

Wederom past hier een woord van oprechten dank aan allen die hebben bijgedragen tot het welslagen van dit feest. Aan de Dames Zelatricon die dagen lang hebben gewerkt aan de voorbereiding, vooral aan de Hoofdzelatrice, onder wier goede leiding het naaiwerk geschiedde. Een opgewekte geest veraangenaamde steeds het werk. Dank aan de grootere Dames die in costuum aan den optocht deelnamen ; dank aan het Hoofd en aan het Dames- en Heerenpersoneel der St. Hadrianusschool en aan de Zelatricen die den stoet begeleidden en voor de goede orde ook zorgden. Dank aan de leden der fanfare van Halsteren, welke door haar muziek luister bijzette aan het feest en de goede stemming erin hield. Dank aan de twee commissarissen van orde, die zoo kranig hun ros bereden. Dank aan allen, die door hun geldelijken steun ons in staat stelden dit feest te organisceren. Dank aan allen, die op eenigerlei wijze hebben bijgedragen tot het welslagen van dezen optocht. Ten slotte zij nog gemeld dat onder de kerkelijke diensten werd gecollecteerd met open schaal door leden der H. Kindsheid gekleed in costuum van Paters en Zusters. Daardoor zal een ruim bedrag aan de Missies kunnen worden afgedragen. A, 0. v. GASTEL, Pastoor.