rekenen kunnen, wat dit stille leven beteekende, mogen thans in de Annalen van het Genootschap, dat zij 40 jaren met de grootste toewijding diende, niet nalaten op haar graf deze nederige hulde neer te leggen en tevens alle leden der H. Kindsheid te verzoeken een hartelijk gebed te willen storten voor haar, die zich geheel aan dit liefdeweik gegeven heeft.

Een waardige opvolgster heeft zij gevonden in Mej. Elisa Straeter, wie wij van harte toewenschen, dat de geest van toewijding en nauwkeurigheid harer voorgangster in ruime mate op haar moge rusten.

DE REDACTIE DER ANNALEN.

Mej. Anna Suys mocht van Mgr. E. Mério, Alg. Directeur van het Genootschap der H. Kindsheid te Parijs, het volgende schrijven ontvangen.

Zeer gevoelig getroffen door het doodsbericht van Mej. Maria S. G. Suys, verzoek ik Mej. Anna Suys wel de hulde van mijn diep gevoelde deelneming te willen aanvaarden.

Het Genootschap verliest in de overledene een uitstekende medewerkster, die altijd het werk der H. Kindsheid een warm hart toedroeg. Wij kunnen onmogelijk de diensten vergeten, die zij bewees door haren geest van geloof, hare liefde en onvermoeide werkzaamheid voor ons schoon Genootschap. Wij bevelen haar dringend in de gebeden der leden en der weesjes, die door de //. Kindsheid worden ondersteund.

Dat de Heer ten spoedigste deze zoo ijverige en christen ziel in zijn Paradijs moge opnemen en haar de belooning schenke voor hare verdiensten en werken !

Wij bidden van ganscher harte tot die intentie en ook voor hare familie aan welke wij de levendigste gevoelens van deelneming aanbieden.