AARTSBISDOM UTRECHT.

Ingekomen liefdegiften.

Ontvangen uit Deventer voor drie slaafjes ƒ 75, te noemen: Henricus-Gerardus, Maria-Theresia en Jozef-Antonius.

Ontvangen uit Bemmel; ƒ2.50.

Ontvangen uit Baarn: ƒ 12, gecollecteerd op ’t feest der H. Kindsheid.

De collecte met het Kindsheidfeest te Bussum, par. St. Vitus, heeft opgebracht ƒ 26.36%.

Ontvangen uit Hoogland, door bemiddeling der Eerw. Zusters, Leo’s Oord ƒ25, voor een slavinnetje te noemen: Anna-Maria.

Uitgelote namen.

Huissen, Par. HH. Martelaren van Gorcum. Leida Stunissen, Marietje Seesink, Annie Kérsten, Carolien Klaassen, Truus Scholten, Willem Kemperman, Koos Peters, The Nijenhuis, Jan Kuster.

Waalderen. Dina Peters, Betsie Clerkx, Theodoor van Schaick,

Bemmel. Bernardina Janssen, Philomena Roelofs, Wilhelmus Meeuwissen, Antonius Ebben, Cornelia van Breemen, Maria Wisman.

Rietmole. Johan te Braak, Geertruida Borgebink en Johan Reith.

Haaksbergen (Ov.).

De parochie van den H. Pancratius te Haaksbergen heeft dit jaar op 3 Augustus op waardige wijze het feest der H. Kindsheid gevierd. Op dien dag. bestond het genootschap alhier 40 jaar en mocht Mej. A. M. Eijsink herdenken dat ze veertig jaar zelatrice was der H. Kindsheid. Vele bloemstukken en blijken van belapgstelling mocht ze op dien dag ontvangen. Des morgens waren de kinderen en andere parochianen in groote getale ter H. Tafel geweest. Om half vier trok de optocht, waaraan 600 kinderen deelnamen onder de vroolijke tonen der muziek van het Haaksbergsche Fanfarecorps door ’t dorp. Ze mocht zich in een overgroote belangstelling van het publiek verheugen. We zagen verschillende aardige groepen o.a. een bloemenmand, waarin het getal veertig met gulden letters en waaruit veertig linten hingen, gedragen door veertig bruidjes; Jezus en St. Janneke met twee lammetjes; zustertjes en patertjes loopende en op ’t paard; Jeanne d’Arc en begeleiders;