Roermond .... Voor den pater z'n Javaantjes . f 11.80 Enschedé Textiel-arbeidst.-Ver. St. Lidwina. „ 17.30* Oudenbosch .... Berchm.-Coll. Uit een busje. . . „ 5.75 Maastricht Armenschool O. L. V. Uit een bu.sje „ 5.33

Roermond .... Bij een retraite 18.33 „ .... Van eene retraitante 5. „ .... Pour les Missionnaires I. „ .... Voor Java-priesters „ I. Uden Busjes-geld 29.67 Oisterwijk „ 42.80

Tilburg Java-bus „ 40. Maastricht Busjesgeld ! 16.70* „ Busjesgeld J. S ~ 27.12® Aalbeek Van een werkman-retraitant . . . „ 25. Tilburg N.N ' • ■ „ 10.—

Halbeek Retraitenhuis. Van een fabrikant SQO.— f 1,711.9)6 Uitgaven: HH. Missen. . /' 7.50 Diversen „ 34.35* f 41.85*

Naschrift der Redactie.

De hoogst ernstige ziekte, waaraan de Directeur van den Sint Claverbond, de Weleerwaarde Pater G. Schuurmans, reeds meer dan twee maanden lijdt, is niet alleen oorzaak dat deze aflevering der Berichten ietwat later verschijnt dan gewoonlijk bij het begin des jaars, maar heeft ook ten gevolge dat de ' lijst der ingekomen giften misschien niet volledig is. De dokter permitteert ons absoluut niet met den doodzwakken zieke over zaken te spreken. In de volgende aflevering zullen wij gewag maken van alle giften, die binnengekomen zijn doch hier niet vermeld staan.

Het zij ons geoorloofd den goeden Pater Schuurmans ten dringendste aan te bevelen in de gebeden der lezers, opdat het den goeden God behagen moge zijn kostbaar leven, mede te bate der Missie in Nederlandsch Oost-Indië, te behouden.

DE PLAATSVERVANGEND DIRECTEUR.