rostrata, Epigaea repens, Nyssa multiflora W., Eosa caroliniana Mï., Snilax glauca, Vaccinium myrtifolium Mx., Viburnum acerifolium , Aletris farinosa , Anemone quinque-folia , Botrychium fumarioïdes W., Boirychium virginicum S w., Arwn triphyllum Pers., Asclepfias tuberosa, Asclepias verticillata, Baptisia tincioria R. Br., Calystegia spiihamaea, Campanula amplexicaulis , Ceonothus americana, Chioncmthus virginica , Cimicifuga americana (racemosa), Clitoria virginica, Epiphegus americanus, Euckroma ooccinea N eoti., Galax aphylla, Hedeomapulegioid.es Pers., Ilelonias angustifolia Ml, Hype• ricum prolificvm , Hypericum Sarothra M x., Hypoxis erecia , Iris cristata A iton., Linum virginianum, Lobelia claytoniana Ml, Majanihemum canadense Desf., Melanthium virginicum "Walt., Mitchella repens, Monarda punctata, Oenolhera fruticosa , Osmunda caroliniana, Osmunda spectdbilis, Otmunda cinamomea, Osmunda interrupta, Passiflora lutea , Phyteuma decandrum , Phragmites communis , Pinus palustris , Folygala purpurea, Eibes jloridum , Euellia strepens, Sarracenia purpurea, Saururus cernuus, Schranlcia uncinata'W., Schweinitzia odorata, Silene catesbaei Walt., Solanum virginicum, Stylosanthes elatior Bw., Tephrosia virginiana Pers., Trillium cernuum , Trillium sessile, Vicia caroliniana W., Viola hastaia Mx., Viola palmata. De Heer Kraepelien vertoonde eenige aetlierischc oliën, die de negers aldaar bereiden, zoo als: Oleum sassafras, oleum juniperi virginiani, oleum hedeomae, oleum monardae, oleum gvaltheriae, oleum menthae piperit. en viridis, allen zuiver en fijn van reuk. Deo. 20*tcn vertrok bij van Salem over Welden en Norfolk naar Balfmore, van daar over York en Lancaster naar Litiz , alwaar hij eenige dagen bij vrienden doorbragt. Naar Lancaster teruggekeerd, vertrok hij van daar naar Philadelphia en vertoefde alhier twee dagen. Hij werd door den Heer Jo'hn, apotheker te Pkiladelpthia zeer vriendschappelijk ontvangen en bezocht, onder diens geleide, de omstreken en het merkwaardigste der stad. Hij onderhield zich met hem over oon en ander, betreffende de pharmacie in Amerika. Er