Het Dept. ’s Gravenhage acht het wenschelijk, om, wanneer de ontwerpen van wet op de geneeskundige Staatsregeling zijn openbaar gemaakt in deze Vergadering te besluiten, 'op welke wijze de Maatschappij, zoo noodig hare zienswijze en bedenkingen dienaangaande aan de Eegering zal kenbaar maken. Het Dept. stelt hiertoe voor eene Commissie te benoemen , die volmagt zal hebben tot handelen , zonder vooraf het oordeel der Departementen te hebben in te roepen. Ha eenige beraadslaging wordt dit voorstel aangenomen en noodigt de Voorzitter de HH. D. Pas," J. C. P. Kerkhoff en P. J. Swartwout van Amsterdam, P. J. Moet van’s Gravenhage en G. H. Eshuys van Botterdam, uit, zich in commissie te vereenigen ten einde deze aangelegenheid, in het belang der Maatschappij en der Pharmacie in ’t algemeen, naar hun beste vermogen te behandelen. De heer D. Pa s niet tegenwoordig zijnde, zal daarvan door den Secretaris worden kennis gegeven, terwijl de vier overige HH. zich bereid verklaren die taak op zich te nemen. Hog wordt bepaald , dat de Commissie binnen één maand haar adres zal hebben in te dienen, nadat de Wet door den druk is openbaar gemaakt. De Secretaris leest de voorloopige aanteekeningen die door de Vergadering worden goedgekeurd. Daarna sluit de Voorzitter de Vergadering. De leden vereenigden zich later aan eenen vriendschappelijken maaltijd in het lokaal „ Diligentiabezochten in den avond nog de tuinen van het koninklijk zoölogisch genootschap Natura Artis Magistra , waarvan de toegang door het Bestuur weder welwillend was verleend en besloten op hartelijke en eensgezinde wijze een dag, die mannen van één vak weder had bijeengebragt ter bespreking van één belang en ter instandhouding en bevordering van één en hetzelfde doel. A. J. Eijk, Secretaris.