perst, het vocht gefiltreerd en er bij zachte warmte 250 deelen witte suiker in opgelost. (Hager’s pharmaceutische Centralhalle 1864, No. 19.) Dr. Wakers on’s. Raarhahem. Deze (volgens pompeuse aankondiging van den uitvinder) interessante uitvinding,

in Engeland en Frankrijk algemeen wordt aangewend, Ver hindert het grijsworden der haren , belet het uitvallen daarvan en bevordert daarentegen op verassende wijze den groei der haren! Dit middel brengt op geheel kale kruinen 6ea nieuwen haargroei voort en ontwikkelt reeds bij jongelingen, een krachtigen baard. De plaatsen worden des morgens en des avonds, gedurende t'ree minuten lang daarmede ingewreven.” Deze balsem bezit eene bruinachtig bleekroode kleur, is ranzig van reuk, met bijmenging van de een of andere vruchtaether. De smaak is bitter en laat iets scherps op de tong ach» *er- Hager geeft het volgende voorschrift voor dezen balsem, fy. Carmini rubri gr, 2. Extr. Colocynth. ~ 20. Tinct. Cantharid. „ 10 15. Spir. Yini rectif. „ 30. Aeth. pomacei „ 5. Ung. pomadini Unc. „ iy3. M. F. TJng. (Hager’s pharm. Centralkalle.) Sirop de Quinquina rougeferrugineux de Grimault, wordt °P de volgende wijze bereid: ty. Ferri pyrophosphorici oxyd. F. 7. Natri pyrophosphorici P. 35. Aquae destillatae P. 220. -N'a volbragte oplossing wordt in het vocht bij zachte "armte opgelost Sacehari albissimi P. 400, Tinct. Chinae rubr. P. 50. De tinct. Chinae rubr. bereid men door 1 deel eort. Chinae tllhrae met 5 deelen spir. Yini rectilicatissimus te trekken. (H ager’s pharm Centralkalle 1864, N. 19.)