Een vrouwen-vergadering (Tooneelstuk) Hollandsche Lelie 1902, No. 22. Over reformkleeding en nog wat .... Hollandsche Lelie 1902, No. 23 en 27. 1903. Leerboek der Gynaecologie, 4e Druk, Leiden, van Doesburg. Uterus bilocularis, met dubbele vagina. Ned. T. v. Yerl. XIY, p. 53. Steriliteit, ibid p. 309. La chirurgie conservatrice des lésions annexielles. Comptesrendus du XIY Congres international de médecine. Madrid 1903. Echinoeoccus van de baarmoeder, Ned. T. v. Gen. I, p. 1264. Medische Fatsoensleer. Scheltema en Holkema. Twee medische romans (boekbeoordeeling over Michel Corday, Sésame, ou la maternité consentie, en Maurioe Landay, La grappe. Geneeskundige Courant, 5 Dee. 1903. Het Ylaamsoh Natuur- en Geneesk. Congres, de Hollandsche Lelie, 14 Oet. 1903. 1904. Zwangerschaps psychose, abortus provooatus, genezing. Psyoh. en Neurol, Bladen p. ? Zwangersohaps-psychose, abortus provooatus. Ned. T. v. Yerl. XY, p. 234. Sterilisatie van de vrouw, ibid p. 327. Péoondité et fibromes utérins. Buil de la Soo. obst. de Paris, Pévrier. Un cas d’achondroplasie, ibid. Yerspreide opstellen: I Abortus provooatus en strafwet. II Het vraagstuk der geslaohtelijke onthouding. III Nieuw Malthusianisme. IV De geneesheer. tegenover de facultatieve steriliteit. V Huwelijk en ziekte. Haarlem, Bohn. 1905. Leerboek der Verloskunde, 3e Druk. Haarlem, Erven F. Bohn. Fibromyomes et grossesse. Bul de la Soc. ohstét. de Paris. Sterilisatie bij keizersnede. Ned. T. v. Yerl. XYI, p. 57. Perforatie uteri, ibid. p. 301. Het boertje van Norameer, door A. Reyding en G. üné, F. v. Rossen, Amsterdam. • Geneeskundige Huwelijks-wetgeving (studies in volkskracht, Bohn). 1906. Hartgehreken en zwangerschap. Ned. T. v. Yerl. XVII, p.' 103. Le méeanisme de 1’inversion utérine. Rev. de gyn. p, 467. Over kwakzalverij, voordracht, gedenkboek Ver. tegen de kwakzalverij, Dordrecht. 1907. Abortus criminalis. Ned. T. v. Yerl. XYIII, p. 231. Myoomenucleatie, ibid p. 259. Spoedverlossing bij placenta praevia, ibid p. 296, (opgegeven op grond van ongunstige resultaten). De civielrechtelijke verantwoordelijkheid van den geneesheer, Geneesk. bladen XIII, 6. (Met Mr. A. Tak). De duur der zwangerschap. Ned. v. Gen. I, p. 249. Maladies de Pappareil génital in: La pratique de Part des aocouchements publiée sous la direotion de Bar, Brindeau Chrambrelentr Paris, Asselinet Houzeau. 1908. Therapie der buitenhaarmoederlijkezwangerschap. Ned. T. v. Yerl. XIX, p.69, (met Cath. v. Tussenbroek). Over den crimineelen abortus in Nederland, Ned. T. v. Gen. I, p. 1149. (met Mr. A, Tak). Leerboek der gerechtelijke Verloskunde, Haarlem, Bohn. Die Sorge für die Naohkommensehaft. Deutsche Revue, April.