of de machtiging tot uitkeering aan adressente van de later aan hare dochter aangekomene inkomsten wel gelegen is in 's Raads beschikking van 8 Februari 1882 —en dat ze bij de Kamer, als belast met het beheer over de goederen harer dochter, moeten overgebracht worden, lo de Weeskamer te Semarang verzocht heeft de bovenbedoelde betalingen aan adressante te staken, en 2o adressante heeft aangeschreven om de ten onrechte door haar ontvangen aan hare raeerbedoelde dochter aankomende huurpenningen van de fideicommissaire landen Tjampea c. a. ten bedrage van ƒ 5678.63 zoo spoedig mogelijk bij de Weeskamer te Semarang te storten, zoomede eene som van f 3971.S3 5 , ?,ijnde het bedrag der rente over bovenbedoeld kapitaal van ƒ 16344.80 van af het 3de kwartaal 1885 t/m. ultimo 1889 ten onrechte door haar genoten;

O. dat de adressante, op grond dat de terugbetaling dezer sommen haar in groote moeielijkhederi zoude brengen en dit ten nadeele zoude strekken van de minderjarige ; dat zoo hier aan eene vergissing van de Weeskamer moet gedacht worden, niet adressante daarvan de dupe moet worden daar een groot gedeelte dier inkomsten in het belang van de minderjarige, die herhaaldelijk ziek geweest is, zijn uitgegeven; dat de kosten van opvoeding en onderwijs harer bedoelde dochter, die thans haar 15de jaar is ingetreden, jaarlijks zullen toenemen, zoodat rekestrante de inkomsten van hare dochter noodig heeft — thans het alternatieve verzoek doet:

lo. dat de Raad, zoo noodig, alsnog zal bepalen dat de uitbetaling aan rekestrante, krachtens machtiging van de Weeskamer te Batavia, van de inkomsten harer minderjarige dochter, haar ten deel gevallen door den dood harer grootmoeder, rechtmatig en dus niet in strijd is met de door den Raad bij beschikking van 8 Februari 1882 aan genoemde Weeskamer ter zake verleende machtiging;

dan wel,

2o. dat de Raad alsnog zal goedkeuren dat op machtiging van de Weeskamer te Batavia aan rekestrante de bedoelde inkomsten zijn uitbetaald en die kamer zal machtigen om met die uitkeering door te gaan;