dat mocht Uw Raad zich met deze zeer ondergeschikte beschouwingen kunnen vereenigen, adressant Uwen Raad eerbiedig in overweging geeft, den ambtenaar van den burgerlijken stand alhier alsnog te machtigen tot de inschrijving van Piet of Pierre, geboren den 7en October 1874 te Batavia, als de zoon van wijlen den Generaal-Majoor H. Demmenie en vrouwe C. Ramers, beiden overleden, hetwelk doende

De voogd over de minderjarige kinderen van wijlen den Generaal-Majoor H. Demmeni, (w. g.) T. BRUIJNS.

DE RAAD YAN JUSTITIE TE BATAVIA,

Gelezen het hieraan gehecht rekest de dato 25 Mei 1887 van Tijmon Bruijns, in hoedanigheid van voogd over de minderjarige kinderen van wijlen den Generaal-Majoor H. Demmeni, daartoe strekkende, dat de Raad den ambtenaar van den burgerlijken stand te Batavia alsnog machtige tot de inschrijving van Piet of Pierre, geboren den 7en October 1874 te Batavia, als den zoon van wijlen den Generaal-Majoor H. Demmeni en vrouwe C. Ramers, beiden overleden ;

Mede gelezen de daarbij overgelegde bescheiden;

O. dat het verzoek voor inwilliging niet vatbaar is, omdat niet blijkt dat het kind door den heer Demmenie op wettige wijze erkend is ;

dat wel door rekestrant beroep wordt gedaan op een ddo. 20 October 1877 sub no. 2 verleden notarieel testament, waarin de heer Demmeni Pierre zijn kind noemt en tot medeerfgenaam aanstelt, doch deze acte niet als een acte van erkenning kan worden beschouwd, omdat in de eerste plaats daarin geene erkenning voorkomt, en wijders, ook al ware dat wel het geval, daaruit niet blijkt dat de moeder van dat kind C. Ramers, die tijdens het verlijden van dat testament nog in leven was, ingevolge art. 284 van het Burgerlijk Wetboek in die erkenning heeft toegestemd;