Ontslaat hem mitsdien te dier zake van alle rechtsvervolging;

Beveelt dat hij, wanneer hij zich in hechtenis bevindt, daarin zal verblijven tot dat de zaak in revisie zal zijn afgedaan of de termijn voor het aanteekenen van revisie onbenut zal zijn verloopen ;

Bepaalt dat de kosten ten deze zullen komen ten laste van den Lande;

Gelast de teruggave van de als stukken van overtuiging gediend hebbende voorwerpen, na verloop van acht dagen, nadat dit vonnis in kracht van gewijsde zal zijn gegaan, aan den van alle rechtsvervolging ontslagene Aboesoekoer.

HET HOOG GERECHTSHOE VAN NEDERLANDSOH-INDIE,

Gezien de stukken van het gerechtelijk onderzoek in de zaak van den beklaagde Kromo alias Sadjimin en het in die zaak op den 30sten Juni 1890 door den Landraad te Malang gewezen vonnis, waarbij is verklaard, dat de den beklaagde bij de acte van beschuldiging ten laste gelegde feiten misdrijf noch overtreding daarstellen en hij te dier zake van alle rechtsvervolging is ontslagen, inet bevel dat hij, wanneer hij zich in hechtenis bevindt, daarin zal verblijven, totdat de zaak in revisie zal zijn afgedaan of de termijn voor het aanteekenen van revisie onbenut zal zijn verloopen en met bepaling dat de kosten in deze zullen komen ten laste van den Lande, met last tot teruggave van de als stukken van overtuiging gediend hebbende voorwerpen, na verloop van acht dagen nadat het vonnis in klacht van gewijsde zal zijn gegaan, aan den van alle rechtsvervolging ontslagen Aboesoekoer;

Gezien de schriftelijke conclusie, namens den Procureur-Generaal door den Advocaat-Generaal Mr, J. van Assen genomen, en gedagteekend den 16den Augustus T89Ü, daartoe strekkende, dat het Hoog-Gerechtshof het vonnis moge bekrachtigen;

Gehoord het rapport van den Vice-Presideut Mr. M. C. Piepers;

O. dat de beklaagde heeft berust, terwijl de ambtenaar van