4o. dat op beide merken onder die woorden „minerale wateren" in verschillende zwarte letters op drie regels, maar op beiden merken in even groote letters en gelijkelijk over de regels verdeeld, staan gedrukt de woorden;

Limonades gazeuses, Gemberbier, Apollinaris, Ems, Fichij, Carlsbadwater enz., enz.;

terwijl de tweede regel op beide merken geflankeerd wordt door dezelfde sierlijke ornamenteele figuren;

5o. dat van beide merken het onderste gedeelte wordt ingenomen door betzelfde langwerpig vierkant, begrensd door een gelijke even breede zwarte omlijsting, waarop dezelfde versierselen zijn aangebracht;

60. dat in bet midden van dit langwerpig vierkant gedrukt staat op zwarten grond een witte naar links gewende en op zijn achterpooten staande leeuw, in zijn rechter klauw een dolk omhoog houdende, alles begrensd binnen een lijst van twee witte concentrische cirkels, terwijl rechts en links van die cirkels op een daarvoor opengelaten wit vak op beide merken in even groote gelijksoortige en zwarte letters gedrukt staan, links het woord „limonade" rechts het woord „gazeuse";

7o. dat op beide merken boven dat langwerpig vierkant in eene richting van beneden naar boven gedrukt staan in zwarte letters van gelijke grootte, links het woord „soorten", rechts het woord „siropen", terwijl in horizontale richting boven het langwerpig vierkant op beide merken in dezelfde zwarte letters aan de rechterzijde gedrukt staat het woord „Soerabaja", links geflankeerd door hetzelfde ornament;

80. dat beide merken geplakt worden op den buik der flesschen, waarin de waar wordt in den handel gebracht;

dat het eenige verschil tusschen beide merken hierin bestaat, dat op het etiquette van den heer van Viegen onder de regel, bevattende de woorden „Carlsbadwater enz., enz:" gedrukt staan op een volgende regel de woorden :

„Fabriek „de Hoop", terwijl in diezelfde ruimte op het merk van adressants principale in drie regels gedrukt staan: