lo. dut hij een zilveren horloge, beboerende aan zekeren llenesse te Medan en van dezen ter reparatie ontvangen, opzettelijk, ten nadeele van den eigenaar, tot eigen voordeel beeft aangewend en alzoo verduisterd, doordien bij bedoeld uurwerk in het begin van November 1H89 aan zekeren F. L. Terstappen, schrijver 3e klasse bij den Onder-Intendant te Medan, beeft afgegeven om bet voor hem te verpanden, welk horloge op den 8sten November 1889 op last van Terstappen door diens bediende Jljaija bij den pandhouder te Medan is verpand voor twee dollars, welk bedrag verdachte beeft ontvangen en verteerd;

2o. dat hij een speeldoos, behoorende aan den Chinees Tan Kian Ilien te Medan en van dezen ter reparatie ontvangen, opzettelijk, ten nadeele van den eigenaar, tot eigen voordeel beeft aangewend en alzoo verduisterd, doordien hij bedoelde speeldoos in het begin van November 1889 aan den hierboven genoemden Terslappen beeft afgegeven, om die voor heui te verpanden, die dan ook de speeldoos op den lOden November 1889 bij den pandhouder te Medan beeft verpand of doen verpanden voor tien dollars, welk bedrag verdachte heeft ontvangen en verteerd;

3o. dat hij een speeldoos, behoorende aan zekeren van Kempen te Medan en van dezen ter reparatie ontvangen, opzettelijk, teil nadeele van den eigenaar, tot eigen voordeel heeft aangewend en alzoo verduisterd, doordien hij bedoelde speeldoos op den Sisten November 1889 bij den pandhouder te Medan heeft verpand of doen verpanden voor twaalf dollars, en dit door hem ontvangen bedrag heeft verteerd;

4o. dat hij een zilveren horloge, behoorende aan zekeren Hens te Medan en van dezen ter reparatie ontvangen, opzettelijk, ten nadeele van den eigenaar, tot eigen voordeel beeft aangewend en alzoo verduisterd, doordien bij bedoeld horloge op den 25sten November 1889 door een inlander bij den pandhouder te Medan beeft doen verpanden voor twee en een balven dollar en dit door hem ontvangen bedrag heeft verteerd;

5 o. dat hij een speeldoos, behoorende aan voornoemden llenesse te Medan en van dezen ter reparatie ontvangen, op-