gebouwen, werktuigen, gereedschappen, vervoermiddelen, trekdieren en wat dies meer zij, en de bedoelde meubels hieronder niet kunnen begrepen worden;

en dat, ook al was aangenomen, dat gedaagde een volledig oogstverband bekomen had, daarmede nog niet zou vaststaan hare bevoegdheid om dit recht met behulp van den sterken arm zelve uit te oefenen, daar dit geheel exceptioneele recht haar zeker wel toekomt tegen den eigenaar, zooals uit de artt. 11 en 12 blijkt, maar daaruit nog geenszins volgt, dat het haar zoude toekomen tegen een derde, die reeds een verkregen recht had tijdens het vestigen van het oogstverband;

O. dat de vordering berust op authentieke titels en dus ook de gevraagde uitvoerbaar verklaring bij voorraad moet worden toegewezen;

Gezien de aangehaalde artt. en de artt, 54 en 58 van het Reglement op de Burgerlijke Rechtsvordering;

Rechtdoende,

Verwerpt de tegen den eisch opgeworpen middelen van nietontvankelijkheid ;

Wijst den eisch toe;

Veroordeelt de gedaagde om onmiddellijk op vertoon van de grosse van dit vonnis de bij proces-verbaal van den buitengewoon deurwaarder F. W. Pichel te Tangerang van den 18den Mei 1889 ten verzoeke van den eischer en ten laste van den kapitein der Chineezen Lim Tjang Hien, bandelaar, wonende te Tangerang, in executoriaal beslag genomen goederen, voorzooverre zij gedaagde die in bezit heeft doen nemen, weder af en over te geven aan de bewaarders, welke daarover ter vervanging van de bij evengemeld proces-verbaal van beslag benoemde, zijn aangesteld bij proces verbaal van denzelfden buitengewoon deurwaarder van den 19en Juni 1889;

Gelast haar zich verder van alle bemoeiing met die goederen te onthouden ;

Machtigt den buitengewoon deurwaarder te Tangerang om, zoo noodig niet behulp van den sterken arm, de bij eerstgemeld proces-verbaal in executoriaal beslag genomen goederen, voor