zijnen name daarop mochten rüsten, met alle de vruchten., van af den dag der dagvaarding, zelfs de zoodanige die niet genoten zijn, indien de Chinees Nio Sioe Boen of eischeres cjualitate qua die hadden kunnen genieten, onder korting of terugvordering nogtans der kosten, welke door den gedaagde tot behoud van dat perceel mochten zijn gemaakt en die tot de verkrijging dier vruchten, voor het bebouwen, bezaaien en bearbeiden van den grond mochten zijn besteed en om wijders aan eischeres qualitate qua te vergoeden alle kosten, schaden en interessen ten gevolge van gedaagdes onrechtmatig bezit door haar of haren curandus reeds gehad en geleden of nog te hebben en te lijden, nader op te maken bij staat en te vereffenen ingevolge de wet, alles met machtiging op eischeres qualitate qua, om ingeval de gedaagde binnen den bij het in deze te wijzen vonnis te bepalen termijn meergemeld perceel niet ontruimd en ter hare vrije beschikking zal gesteld hebben, zich desnoods met behulp van den sterken arm in het bezit daarvan te doen stellen en om den gedaagde met al de zijnen en het zijne te doen zetten op de publieke straat, met uitvoerbaarverklaring van dat vonnis zonder borgtocht, en voor zooverre opgeroeide kosten, schaden en interessen zullen blijken de som van ƒ 150 te boven te ■ gaan, bovendien bij lijfsdwang en met veroordeeling van den gedaagde in de kosten des gedings en in die door het doen van opgemelde aanteekening veroorzaakt;

O. dat de gedaagde hierop heeft geantwoord, dat hij bij acte de dato 22 Maart 1888 sub no. 5 voor Notaris P. Herklots te Bandong verleden, het in de dagvaarding bedoelde perceel van Nio Sioe Boen heeft gekocht en Nio Sioe Boen hem heeft gemachtigd om de overschrijving van het perceel ten zijnen name te bewerkstelligen, alle acten ter zake te teekenen en zulks met de macht van substitutie;

dat hij ingevolge die hem verleende volmacht met macht van substitutie den heer Arend Florentinus Schultz heeft gemachtigd, om de overschrijving van het perceel ten zijnen name te verrichten, en alle acten ter zake te passeeren;

dat die heer Arend Florentinus Schultz krachter,s die volmacht