O. dat de beklaagde op de wijze door de wet voorgeschreven en binnen den termijn bij deze gesteld verklaard heeft revisie van dit vonnis te verlangen;

O. dat de terechtstelling van den beklaagde door den president van den landraad is bevolen, ter zake dal hij:

lo. in vereenig'ng met eenige andere personen in den nacht van Maandag of Dinsdag wage in de maand Boewah jl. (I 4/f 5 April jl.), na door den onafgesloten ingang op het door Sowikromo bewoonde aan alle zijden omheinde rijstveld in het bosch Goenoeng Bantjok, te zijn gekomen, daarvan arglistig heeft weggenomen veertig agems padi, toebehoorende aan Sowikromo voornoemd en ter waarde van f 4, welke op dat veld opgestapeld lag;

2o. dat hij vervolgens een deel der gestolen padi huiswaarts dragende, op het hooren van hulpgeroep, die padi heeft weggeworpen en zich onder een semboengboom heeft verscholen, hebbende beklaagde, toen kort daarop zijn mededader Sowikromo daar ter plaatse kwam, denkende dat het de bestolene was, welke hem wilde slaan, zijne kris getrokken en dezen daarmede eene wonde in den buik toegebracht, eene ziekte en onbekwaamheid tot persoonlijken arbeid van meer dan twintig dagen tengevolge gehad hebbende;

O. dat het tweede dezer feiten, hetwelk bij de acte van beschuldiging, naar aanleiding van het voorloopig onderzoek, nader is omschreven als het toebrengen van eene doordringende aan de achterzijde van het lichaam weder uitkomende krissteek in den buik van den getroffene, naar den aard van het gebezigd wapen, het lichaamsdeel waar de verwonding daarmede is toegebracht en de kracht waarmede dit geschied is, niet anders kan worden opgevat dan als eene uiting van den wil om den getroffene van het leven te berooven, welke slechts door toevallige van den wil des daders onafhankelijke omstandigheden dat gevolg niet heeft gehad en alzoo als poging tot doodslag;

O. dat, aangezien de poging tot eenig misdrijf geen zelfstandig misdrijf doch slechts de ontvoltooide vorm van het voltooide is, zij ook hetzelfde forum, als dit laatste volgt, van hetwelk dan ook alleen bij de wet, waar het de regeling der