die overeenkomst is bepaald, dat de etscher tot vrijwaring van den dag van de teekening der acte in alles, wat zijne zaken betreft, met de gedaagde in vrijwaring zal hebben te rade te gaan en geen verbintenissen zal mogen aangaan zonder voorkennis en goedkeuring van gedaagde in vrijwaring;

dat de eischer tot vrijwaring zich steeds aan die bepaling gehouden heeft;

dat de gedaagde in vrijwaring, blijkens haar aan eischer gerichten brief ddo. 16 Maart 1888, niet den eischer tot vrijwaring is overeengekomen, dat de eischer tot vrijwaring de handelsgoederen, zich bevindende in eischers toko, gedreven onder het merk Kitn Hong te Serang, bij notariëele acte aan de gedaagde in vrijwaring zou verkoopen en dat de gedaagde in vrijwaring dan de schulden van den eischer tot vrijwaring aan de Europeesche handelaren zou betalen;

dat eischer tot vrijwaring, ingevolge die overeenkomst, bij acte ddo. 21 Maart 1888 sub no. 3 voor den te Serang resideerenden notaris C. E. Bloch verleden, de in zijn toko te Serang, gedreven onder bet merk Kim Hong, zich bevindende handelsgoederen aan gedaagde in vrijwaring verkocht heeft en die goederen aan gedaagde in vrijwaring geleverd zijn ;

dat gedaagde in vrijwaring dus de schulden van eischer tot vrijwaring aan de Europeesche handelaren, waaronder ook de te Batavia gevestigde handelsvennootschap onder de firma L. Platon, zal hebben te betalen, zoodat gedaagde in vrijwaring gehouden is den eischer tot vrijwaring, ter zake van de bovengemelde door de te Batavia gevestigde handelsvennootschap onder de firma L. Platon tegen hem ingestelde vordering te vrijwaren;

dat bij arrest van het Hoog-Gerechtshof van NederlandschIndië ddo. 6 Maart 1890 aan den thans eischer tot vrijwaring vergunning is verleend en hij is gemachtigd om de gedaagde in vrijwaring binnen zes weken na de dagteekening van het arrest te dagvaarden, ten einde op den voormelden eisch tot vrijwaring ter zake te antwoorden en voort te procedeeren, met schorsing der oorspronkelijke zaak gedurende dien termijn en reserve der kosten ; dat de oorspronkelijke zaak tusschen de firma L. Platon en