Waar alle overige cassaliemiddelen ongegrond verklaard zijn, bestaat er geen belang bij het middel. gericht tegen de voorloopige tenuitvoerlegging van het vonnis.

C. C. Mosroos, requiraiite van cassatie, contra

M. E. Frederiks, gerequireerde in voorschreven cas.

HET HOOG-GERECHTSHOE VAN NEDERLANDSCH-INDIE,

Gelezen een vonnis op den 4-den Maart 1891 door den Landraad te Neira (Bai.da) tusschen partijen gewezen, waarbij de eischeresse, thans gerequireerde, met haar eisch ontvankelijk is verklaard, is verworpen de door gedaagde, thans requirante, voorgestelde exceptie van non-qualificatie, en met rechtdoening op de hoofdzaak, de eisch toegewezen, en gedaagde mitsdien veroordeeld is tot de ontruiming, binnen den tijd van dertig dagen na de uitspraak van het vonnis, van het erf, gelegen in de kampong Negerie ter hoofdplaats Neira, en begrensd wordende : ten Noordoosten aan het erf van den inlandschen Christen J. Elistivan, ten Zuidoosten aan het erf van den Arabier Baadella, ten Zuidwesten aan het erf van den inlandschen Christen B. Latoeinalea, en ten Noordwesten aan de Visscherstraat, en dit erf ter beschikking der eischeresse te stellen; en bij weigering daaraan te voldoen, de eischeresse is gemachtigd, om gedaagde met behulp van den sterken arm van gezegd erf te doen verwijderen; de gedaagde nog in de kosten van het rechtsgeding is veroordeeld, begroot tot op de uitspraak van het vonnis op f 22 50, en het vonnis uitvoerbaar bij voorraad is verklaard niettegenstaande hooger beroep of cassatie;

Gezien een authentiek afschrift der acte, waaruit blijkt dat de gemachtigde der gedaagde W. A Hoeke ter griffie van voornoemden landraad van dit vonnis op den 17den Maart d. a. v. cassatie heeft aangeteekend; zijnde hiervan bij deurwaarders exploit van denzelfden datum aan de gerequireerde kennis gegeven;

Gelezen de conclusie van cassatie, namens den Procureur-Ge-