eerste door de requiranten voorgestelde middelen van cassatie,en met admissie van het derde middel, liet vonnis van den raad van justitie te Batavia zal vernietigen, met veroordeeling van de gerequireerde in de kosten in appel en cassatie gevallen;

Gezien de stukken ; ;

O. dat door de requiranten als middelen van cassatie zijn voorgesteld :

lo. Schending en verkeerde toepassing van art. 75 van het Reglement op het beleid der Regeering van Nederlandsch-Indië, art. 4 van de Bepalingen omtrent de invoering van —en den overgang tot de nieuwe wetgeving, benevens de artt. 11, 12 en 20 van de Algemeene Bepalingen van wetgeving in Ned.-Indië, omdat bij het beklaagde vonnis het tegen de voorgestelde vordering opgeworpen middel van niet ontvankelijkheid is verworpen, op grond dat voor de partijen in dit geding geen wetsvoorschrift zoude bestaan, waardoor de ingestelde actie wordt verboden;

2c. Schending en verkeerde toepassing van de artt. 1, 23 en 36 van de Ordonnantie regelende de zegelbelasting in Nederlandsch-lndië, afgekondigd in Staatsblad 1.385 no. 131,

Ten eerste, omdat bij het beklaagde vonnis is beslist, dat, al hetgeen door adressanten tegen het door de gerequireerde overgelegd Chineesch geschrift in appel is aangevoerd, door hunne houding in eersten aanleg zoude zijn gedekt, in weerwil dat bedoeld stuk eerst in appel van het vereischte zegel is voorzien;

Ten tweede, omdat bij hetzelfde vonnis is beslist, dat de eerste rechter, zijnde de landraad te Tandjong Pinang, terecht heeft aangenomen, dat de overgelegde acte echt is en het bewijs oplevert voor hetgeen door de oorspronkelijk eischeres is gesteld, en zulks in weerwil dat die acte in eerste instantie niet van behoorlijk zegel was voorzien;

3o, Schending en verkeerde toepassing van de artt. 30 en 31 van het Reglement op de rechterlijke organisatie, artt. 61 en 358 van het Reglement op de Burgerlijke Rechtsvordering en art. 89 van het Reglement op het rechtswezen in het gewest Riouw (Staatsblad 1882 no. 84), omdat bij het beklaagde vonnis is beslist, dat het door adressanten tegen het door de gerequi-