hun die te ontzeggen, met veroordeeling van de geintimeerden in de kosten der beide instantiën;

O. dat de geintimeerden hierop, na uitvoerige bestrijding van appellants grieven, voor antwoord in appel hebben geconcludeerd tot te niet doening van het appel en bekrachtiging van het vonnis a quo, met veroordeeling van den appellant in de kosten van het appel;

O. dat partijen vervolgens hebben verzocht recht op de stukken, waarna de nederlegging daarvan is gelast en de uitspraak bepaald op heden;

Ten aanzien van het recht,

O. dat de appellant als eerste grief tegen het vonnis a quo heeft aangevoerd, dat daarbij het door hem voorgestelde middel van niet ontvankelijkheid der vordering, daarop gegrond dat deze is onduidelijk en onvolledig, is verworpen, op grond dat de gedaagde, ontkend hebbende ooit iets van den auteur der eischers te hebben gekocht, bij het middel geen belang heeft;

O. dat hoewel in het algemeen een gedaagde ongetwijfeld er belang bij heeft om te weten waartegen hij zich heeft te verdedigen m. a. w. dat eene tegen hem ingestelde vordering volledig en duidelijk zij, de gedaagde echter in casu er geenerlei belang bij had dat de vordering zoodanig werd gepréciseerd, dat ook de soort, de hoeveelheid en de prijzen der handelsgoederen, welke aan hem heeten te zijn verkocht en geleverd, uitdrukkelijk daarbij werden vermeld, daar hij toch door zijn conclusie van antwoord heeft getoond voldoende te weten welke de aard en grond der vordering was, waartegen hij zich had te verdedigen ;

dat hij immers daarbij pertinent heeft ontkend ooit handelsgoederen van den auteur der eischers te hebben gekocht en ontvangen of aan hem iets uit welken hoofde ook te zijn verschuldigd en dat die auteur ooit een eigen handelszaak heeft gehad, noemende hij wijders de vordering eene gefingeerde;

dat mitsdien het voorgestelde middel terecht is verworpen;

0. dat als tweede grief tegen dat vonnis door den appellant is aangevoerd, dat de rechter a quo ten onrechte het afschrift der acte van obligatie op den 9 Maart 1874 sub no. 9 voor