dat toch eene overeenkomst onder dusdanigen titel aangegaan, volgens art. 1314 Burgerlijk Wetboek, is de zoodanige, welke ieder der partijen in de verplichting d. i. dus in de contractueele verplichting stelt iets te geven, te doen of niet te doen, zoo dat de lijfrente, waarvan de acte ddo. 3 Maart 1879 gewaagt, slechts dan als onder een onereusen titel gevestigd mag worden beschouwd, indien blijkt van eene overeenkomst, volgens welke appellante gehouden was haar aan den geintimeerde te geven als equivalent voor eene zaak, die hij haar, ingevolge diezelfde overeenkomst moest geven of voor een daad, die hij jegens haar moest nalaten of verrichten;

dat de lijfrente derhalve slechts dan kan geacht worden onder een onereusen titel te bestaan, indien blijkt, dat zij door appellante gegeven is als voldoening eener door haar jegens den geintimeerde contractueel aangegane schuld;

dat alsnu de acte van den 3en Maart 18 79 geen andere opvatting wettigt dan deze: dat de lijfrente daarin bedoeld geenszins als een gevolg van een contractueele verplichting en dus in voldoening eener door appellante jegens geintimeerde op zich genomen schuld, doch bepaaldelijk om niet is gevestigd, wordende dit door appellante bij conclusie van eisch nader uit den inhoud der acte in verband tot dien van drie door appellante in het geding in eersten aanleg gebrachte brieven geadstrueerd ;

dat derhalve de lijfrente in casu eene schenking zijnde, die schenking alsnu, volgens art. 1683 Burgerlijk Wetboek, eerst voor den schenker verbindend is van het oogenblik, waarop zij door den begiftigde is aangenomen, welke aanneming in uitdrukkelijke bewoordingen moet geschieden, hetzij bij de notariëele acte zelve, waarbij de schenking wordt gedaan, hetzij bij eene latere notariëele acte,, in welk laatste geval de verbindende kracht der schenking voor den schenker eerst intreedt met den dag, waarop de aanneming is beteekend;

dat nu in de acte dd. 3 Maart 1879, de acte van schenking zelve, de aanneming der lijfrente in uitdrukkelijke bewoordingen niet voorkomt;