het, desbewust in strijd met de vastgestelde verplichting, aan het gouvernement te leveren koffie aan de levering onttrekken door het van een planter koopen van koffie op Java geteeld en aati de landrente onderworpen, en overzulks veroordeeld tot de straf v an dwangarbeid buiten den ketting voor den tijd van een maand en eene geldboete van ƒ 400; met bepaling van den tijd, gedurende welken de beklaagde wegens niet voldoening der opgelegde geldboete, als lijfsdwang dwangarbeid buiten den ketting zal kunnen oidergaan op twee maanden, veroordeeling van hem in de kosten van het rechtsgeding en verbeurdverklaring van de ten processe aanwezige koffie, met last dat na verloop van acht dagen, nadat het vonnis in kracht van gewijsde zal zijn gegaan, de ten processe aanwezige drie zakken, welke als stukken van overtuiging hebben gediend, zullen worden teruggegeven aan den beklaagde, tenzij daarop door den eigenaar of rechthebbende binnen den voormelden termijn beslag zij gelegd overeenkomstig de wet # hebbende de raad van justitie bij zijne voorschreven uitspraak f met verwerping van het appel, het vonnis, waarvan appel, bekrachtigd en dit wat ae geldboete betreft, uitvoerbaar verklaard bij voorraad niettegenstaande cassatie, met veroordeeling van den beklaagde nog in de kosten van het appel;

Gezien de akte, waaruit blijkt dat de substituut-officier van justitie bij voornoemden raad op 13 Februari d. a. v. van 's Raads uitspraak cassatie heeft aangeteekend, welke akte behoorlijk aan den gerequireerde is beteekend;

Gelezen de namens den Procureur-Generaal door den AdvocaatGeneraal Mr. G. S. Buijs Ballot genomen conclusie, gedagteekend 10 Maart 1893, strekkende tot verwerping van het beroep in cassatie;

Gehoord het rapport van den raadsheer Mr. H. A. van de Poel;

Gezien de stukken;

O. dat door den requirant van cassatie als middel is gesteld :

Schending, immers verkeerde toepassing van Staatsblad 1872 no. 1' 6 jo. Staatsblad 1833 no. 7, door het aan appellant bij requisitoir an dagvaarding ten laste gelegde en door het gerechtelijk