degradatie, met verwijzing voorts in de kosten en misen der justitie, alsmede in die van den processe;

Gelezen den namens den appellant op 21 Maart 1894 gedienden eisch in appel, waarbij wordt gerefereerd aan 'a Hofs prudentie, onder protest van kosten;

Nog gelezen de door den geappelleerde R. O. op 28 Maart 1894 gediende schriftuur van antwoord in appel, waarbij wordt geconcludeerd dat het Hof, met ontvangst van het appel en verbetering van het vonnis, waarvan appel, den appellant, ter zake daarbij omschreven, zal schuldig verklaren aan: „misbruik van vertrouwen, twee maal gepleegd" en overzulks zal veroordeelen tot de straf van gevangenis voor den tijd van zes maanden en van degradatie en overigens het vonnis moge bekrachtigen;

Gezien de verdere stukken van den processe, zoo ter eerste instantie als in appel gediend;

O. dat de beklaagde, thans appellant, te bekwamer tijd van het tegen hem gewezen vonnis is gekomen in hooger beroep;

O. dat de krijgsraad terecht, op de gronden en bewijsmiddelen in het vonnis vermeld, als wettig en overtuigend bewezen heeft aangenomen, dat de beklaagde, thans appellant, lo, in zijne qualiteit van staffourier bij het corps genietroepen te Malang, in welke hoedanigheid de bibliotheek van het corps aan zijn beheer en bewaking was toevertrouwd, een tot die bibliotheek behoorend boek, getiteld: „Rijkstelegraaf, Handleiding voor de beoefening van den Teohnischen kantoordienst" uitgegeven in 1892, van wege het Ministerie van Waterstaat, Handel en Nijverheid, met bij behoorenden atlas, aan den heer P. V., particulier te Malang, ten eigen bate heeft verkocht; 2o. op een der eerste dagen van December 1893 een jachtgeweer, dat hij van den 2den Luitenant der Genie C. J. d. B., wien het behoorde, had ter leen ontvangen, ten einde het, volgens zijn zeggen, te gebruiken gedurende een verlof voor eenige dagen naar Lawang in afwachting van ziin vertrek naar Magelang, opzettelijk ten nadeele van genoemden eigenaar heeft verduisterd, door het, voor de som van ƒ 41,74, ten eigen bate aan den heer G. N, A. R., particulier te Malang, te verkoopen;