zondering- van die gevallen op liet verstek, ivelke blijven ten laste van den eiseher-opposant;

En wijders:

O. dat de verliezende partij, zich met dit vonnis bezwaard gevoelende, daarvan binnen den wettelijken termijn is gekomen in hooger beroep en, onder aanvoering en toelichting van vier lager te vermelden grieven, heeft geconcludeerd:

voor eisch in appèl: dat liet den Ilove moge behagen te ontvangen het appèl, te niet te doen het vonnis, waarvan appèl, en, doen-" de wat de eerste rechter had behooren te doen, alsnog aan appellant, voorheen gedaagde en geopposeerde, toe te wijzen zijne in eersten aanleg genomen conclusiën, strekkende ten principale: tot niet ontvankelijkverklaring, immers en in ieder geval ontzegging aan eiseher en opposant, van zijnen in verzet gedanen eisch cum expcnsis;

voor eisch incidenteel subsidiair: om door alle middelen rechtens, speciaal door getuigen en geschriften, te bewijzen de navolgende daadzaken: a. dat de bij de oorspronkelijke dagvaarding bedoelde woningen ddo. 2 September 1892 door eiseher en opposant, voorgevende de gemachtigde van Sosemito te zijn, aan gedaagde en geopposeerde zijn verkocht en eiseher de koopsom heeft ontvangen; b. dat noch op evengenoemden datum noch vroeger de Javaan Sosemito den eiseher heeft gemachtigd om namens hem die woningen te verkoopen; en voor eisch incendenteel: om de gedeeltelijke valschheid van de notarieele acte in lite voor den te Salatiga resideerenden notaris D. Schoondermark en getuigen, op 2 September 1892 onder No. 1 verleden, te bewijzen, hetzij door bescheiden, hetzij door getuigen, met dien verstande, dat het getuigenverhoor, ter vermijding van kosten, moge worden opgedragen aan het hoofd van bestuur te Salatiga, waar de getuigen wonen; alles inet veroordeeling van geintimeerde in de kosten van beide instantiën;

O. dat geintimeerde, onder bestrijding dier grieven, heeft geconcludeerd: tot tenietdocning van het appèl, met bekrach-