behagen bij uitspraak uitvoerbaar bij voorraad zonder borgtocht, niettegenstaande verzet of hooger beroep, te bevelen, dat de executie van het vonnis van den Raad van Justie te Semarang ddo. 2 October 1895 worde geschorst en mitsdien de verkoop van de bij proces-verbaal van den buitengewoon deurwaarder te Pemalang Alphons Genain ddo. 28 September 1895 in beslag genomene goederen, welke verkoop bij exploit van den evengenoemden deurwaarder ddo. 8 October 1895 is vastgesteld op den 28 October 1895, zal worden uitgesteld tot tijd en wijle op het verzet zal zijn recht gedaan, met veroordeeling van den gedaagde in de kosten;

O. dat ten dienenden dage de eisclier heeft gediend van conclusie van eisch conform de dagvaarding en dat daarop gedaagde heeft gediend van conclusie van antwoord, daarbij aanvoerende, dat de eisch strekt om schorsing te obtineeren van de executie van 's Raads verstekvonnis ddo. 20 October 1895, nu tegen dat vonnis een procedure in verzet is aangevangen;

dat bedoeld vonnis door den Raad is verklaard uitvoerbaar bij voorraad, hetgeen zeggen wil, dat het in geval van verzet aan den eisclier wordt overgelaten of hij het vonnis al dan niet executeeren wil;

dat de President niet gerechtigd is om deze beslissing van den Raad te niet te doen;

dat eisclier met zijn eisch niet-ontvankelijk is; en oj) die gronden concludeerende: dat het den Edelachtbaren Heer President beliage eisclier met zijn eisch te verklaren nietontvankelijk, immers hem dien te ontzeggen en hem in allen gevalle te veroordeelen in de kosten van het geding;

O. dat partijen over en weder hare sustenuën nader hebben toegelicht, waarna zij recht op de stukken hebben gevraagd; Ten aanzien van het recht:

O. wat het opgeworpen niet-ontvankelijkheidsmiddel aangaat, dat de laatste alinea van art. 84 B. Rv. wel is waar zegt dat een behoorlijk gedaan verzet tegen een verstekvonnis, hetwelk uitvoerbaar is verklaard by voorraad niettegenstaande verzet,