Foto-reportage W. Michiels.

Op 29 Juli vertrok P. |. Thienpont met zeven scholastieken naar Kongo.

61 Boven : Op het bovendek, even voor ons laatste « vaar wel ». Van links naar rechts : V. Mertens, J. Van de Casteele, J. Thienpont, Ed. Servais, P. Mallié, Cl. Goux en L. Luyten.

(P. H. BaiHeul ontbreekt aan de groep.)

Midden en onder : E. P. J. Thienpont, die voor de derde maal afreist naar Kongo, met zijn 82-jarige moeder en andere familieleden. In den hoek boven links zijn broer E. P. L. Thienpont, prefect van het Sint Jozefcollege te Aalst.

62 Boven : P. V. Mertens, onder : P. J. Van de Casteele met familieleden.

In 't midden : De zwarte matroos maakt aanstalten om de vlag te hijschen en alwie niet meevaart, moet de boot verlaten.

71 P. H. BaiHeul met o. a. zijn ouders, broers en zusters... van uit de hoogte gezien.

72 - 73 BOVEN, links en rechts : Bij het verschijnen van dit nummer leven onze pas vertrokken missionarissen reeds volop onder hun zwarte volkje.

Midden : P. L. Luyten en de talrijke familieleden en vrienden, die hem vaarwel kwamen toewenschen.

ONDER, links : Touwen langs den mast.

Rechts : P. P. Maüié met familie gekiekt van op het eerste dek.

Midden, boven : E. P. J. Janssens, Provinciaal van de Vlaamsche provincie, naast P. L. Luyten,

onder : E. P. F. Allard, Reg. Overste van onze Kwangomissie komt de boot op, en E. P. Le Coq, Provinciaal van de Waalsche provincie, begroet door E. P. Th. Monnens, S. J..

74 P. Cl. Goux, met zijn broer Jezuïet en familie.

De Anversville los van de kaai. Nu de Schelde uit, de Noordzee door, den Oceaan in, naar Kongo !...

De foto's van de andere Paters — o. m. van onzen medewerker P. Uyttenbroeck — de laatste maanden naar de missies vertrokken, moesten wij wegens gebrek aan ruimte naar een volgend nummer verschuiven.

- IHS