^ondóvrienclinnen

HIER IS HET EERSTE LEVENSTEKEN VAN DE UITSTAPJESCOMMISSIE!

Hier is het eerste levensteken van de uitstapjes-

commissie.

Jullie zult wel benieuwd zijn, wat we zo al gaan doen na de Bondsdag. Nu dat is heel wat, daar zullen jullie van opkijken.

Ten eerste kunnen jullie meedoen aan een fijne wandeling door Sonsbeek. Hèt mooie park van Arnhem met zijn waterval en de Belvedère, waar jullie natuurlijk wel meer van gehoord hebben.

Hier zijn jullie ook in de gelegenheid iets te gebruiken waneer je dat wilt n.1. in de gezellige „Theepit".

De Grote Kerk van Arnhem is jullie natuurlijk door „De Slag om Arnhem" ook niet onbekend. Nu, die kunnen jullie ook bezichtigen. Dit is werkelijk de moeite waard. Jullie worden daarin dan rondgeleid en je krijgt veel interessante dingen daarover te horen.

Arnhem staat bekend om zijn mooie bosrijke omgeving. Wij stellen jullie in staat daar iets van te zien, door middel van een busrit. Hier zullen jullie nog meer van horen, hoeveel het kost, enz.

Dit is dan de eerste kennismaking. Nadere gegevens over de kosten van de uitstapjes komen nog in Bouwen en Bewaren. Dan zullen wij jullie meteen het gironummer opgeven, waar je het bedrag op kunt storten.

De duur van elk uitstapje is ± 1 uur, na afloop van de vergadering, die ongeveer tot half vijf duurt, dus jullie ziet, dat je dan nog gemakkelijk naar huis kunt komen.

Nou lui, tot de volgende keer. Hartelijk gegroet.

Namens de Uitstapjescommissie,

Iet van Netten, pres.

Roelie Stuive, secr.

Froukje Glashouwer, penn.

EN NU.... IETS OVER DE KOFFIETAFEL

Hallo Bondsvriendinnen!

En nu iets over de koffietafel.

Jullie hebben natuurlijk de stukjes over de Bondsdag gelezen. Nu komen we ons als Koffietafelcommissie eerst even voorstellen:

Jo van Reenen, presidente Annie Roseboom, secretaresse Lies Klein Ikkink, penningmeesteresse Riek Muusse Willy Noordhof.

Wij vinden het geweldig leuk jullie in Arnhem te mogen ontvangen en zijn dan ook druk bezig om zo voordelig mogelijk een koffietafel aan te

bieden. Op tweede Pinksterdag zal het in Arn hem wel erg druk zijn, zodat het mogelijk is, dat jullie veel volle cafetaria's zult aantreffen. Maak daarom zoveel mogelijk gebruik van de koffietafel. De kosten zijn ƒ 1,35. Wat je daarvoor krijgt? 3 broodjes (heerlijk belegd), t krentenbol, 2 kopjes koffie. Denken jullie er vast over? Nadere gegevens volgen nog. We hopen dat er veel deelname zal zijn. Jullie zijn allemaal hartelijk welkom.

Namens de Koffietafelcommissie,

Annie Roseboom, Hertenlaan 65, Arnhem.