KORTE ME DEI) E E LINGEN.

Twee weken na het Landb.-Congres te Wageningen is te Utrecht het jaarlijksche Congres der Nederl. Mij. v. Nijverheid gehouden, waarop zooals men weet geregeld ook landbonw-onderwerpen behandeld worden en dit is dan ook nn weder het geval geweest. Uit de Jnni-afl. van het Tijdschr. der Mij., ons te laat toegezonden , om er nog in het vorig Maandblad mededeeliug van te doen, blijkt, dat ook thans weder eenige zeer belangrijke landbonw-onderwerpen aan de orde gesteld zijn. Die aflevering bevat bovendien de Verslagen van het Hoofdbestuur en van de Besturen der afdeelingen, terwijl er weder eenige belangrijke opstellen tot toelichting of inleiding van sommige onderwerpen in voorkomen. He Nederl. Mij. t b. v. Nijverheid behoort zeer zeker tot de meest werkzame Vereenigingen in ons Vaderland. Op 5 en 6 Augustus a.s. zal te Dragten eene Tentoonstelling van bloemen, bouquetten, vrachten, groenten en tuinbonw-gereed schappen gehouden wTorden, die volgens het ontvangen Programma zeer veel schoons zal opleveren. De Uitgever van dit Maandblad zendt ons ter aankondiging het reeds in eene vorige aflevering met een enkel woord besproken Rapport van twee oudieeriingen der Rijkslandbouwschool over de Melkerij-Tentoonstelling die in het vorige jaar te Gent gehouden is. (Vergelijk bladzij 109, vorige afl ). Gaarne vestigen wij nogmaals de aandacht op dit met zaakkennis geschreven boekje. Verbetering: Op bladzij 109, vorige afl , is bij de vermelding van het aantal boeken, dat thans inde Bibliotheek der Rijkslandbouwschool aanwezig, is eene groote fout ingeslopen. Dit getal is niet 1600 maar 2695. Onze lezers gelieven het foutieve cijfer te verbeteren. Weerkundige waarnemingen, gedaan aan de Rijkslandbouwschool te Wageningen, van 14 Juni tot 13 Juli 1882, ’s morgens S uur.