Stukken betreffende de lotgevallen dezer Hoogeschool, niet tot het mengelwerk behoorende, kunnen door ieder oud Student worden ingezonden.

.. Art. 13. De Redactie is gezamenlijk aansprakelijk voor het jaarlijksch verslag. Zij draagt het schrijven daarvan aan een harer leden op, doch brengt daarin later de veranderingen, die zij noodig oordeelt.

Art. 14. De Redactie is verpligt de opgaven en officiële stukken, die haar van wege den Senatus Veteranorum ter plaatsing worden toegezonden, in den Almanak op te nemen.

Art. 15. Overigens is alleen de Redactie bevoegd, om te oordeelen, wat wel en wat niet in den Almanak moet worden geplaatst; terwijl de Redactie slechts voor ongeteekende stukken verantwoordelijk is.

Art. 16. De Redactie besluit over alle zaken bij meerderheid van stemmen. Bij herhaalde staking van stemmen wordt de zaak gerekend te zijn verworpen.

. V.,*. V.- Art. 17. De Redactie gaat jaarlijks met den uitgever, dien zij het geschikst oordeelt, een contract aan tot de uitgave van den Almanak.

Art. 18. De Almanak wordt uitgegeven geheel voor rekening van den uitgever. De Redactie bedingt van den uitgever voor het regt der uitgave een honorarium, ’t welk dient ter bestrijding van kosten voor present-exemplaren en andere voorkomende uitgaven.

Art. 19. De Redactie behartigt bij het contract de belangen der Inteekenaren.

Art. 20. Het is der Redactie vergund bij het contract voor ieder der vijf Redacteuren te bedingen drie exemplaren van den Almanak, waarvan een prachtexemplaar, benevens drie afzonderlijke afdruk-Iten van platen en portretten, die in den Almanak mogten voorkomen.

Art. 21. leder inzender van opgenomen stnkken ontvangt een pre.sent-exemplaar van den Almanak voor dat jaar.