en die Yoirs. te betalen Martini. Item Wouter Janse gegeven drie scepel rogge uijt al sijn guet te betalen Martini, Item Hendrick Gerits tot Luntlioven gegeven jaerl. uit al sijn guet een scepel rogge Martini, jtem Zoetert Wouter Helmerse gegeven uijt sijn guet toe Welckerern, geheten den Brijncle jaerl. een soep. rogge toe betalen Martini, Jtem Hendrick Airtse gegeven uijt sijn goet Lnnthoe jaerl. een melder rogge Martini, jtem Brants van Bouhuijs gegeven uijt sijn guet tot Wekkeren, gebeten den Bouhuijs, een half molder rogge te betalen Martini; jtem Hendrick Gerritse toe Doijsborgh gegeven uijt sijn guet ende eerff te betalen jaerlj. een scepel rogge Martini, item Tijman Airnt Henricxze gegeven jaerlj. een scepel rogge uijt sijn aendeel van Gijs van Bijsses erf toe Welckerern, gelege in den buerschappen toe betalen Martini, item Maas Bverts ende Stijn sijn huijsvrouw hebben gegeven uit een molder zaets-lants gelegen toe Lunthoir, in der buerschap jaerl. een halff mouwer rogge te betalen Martini, jtem Geertruijdt Herman Stevens doghter heeft gegeven een stuck lants gelegen in Velthuijsen aan die Oromsteegh jaerl. vijff scepel rogge Martini, item Olais van Zwandwijck heeft gegeven een schilt jaerlj. uijt een kamp Lants, gelegen toe Huijsden aan den kerckhoff, soe die Ko'elofi van Dampzler toe bruijkde, toe betalen Philippi et Jacobi; item Hendrick Reijgerse van Ham gegeven uit deel van sijn huijsvrouw een halff mouer rogge jaerl. en uijt sijn aandeel van Steenbeeck toe betalen Martini, Item Eeijner Reijerse gegeven uijt sijn erfi toe Doijsborgh jaerl. een scepel rogge. Martini, Item Evert Jacobse heeft gegeven een half mouer rogge jaerl. die scuijnt te betalen Octave sint Petri, item Gerrit Jacobsen met sijn huijsvrouw Brantgen gegeven jaerl.